Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?...

Lilkofilko04 kérdése:

Hogyan szokjak le a cigiről? Többi lent!

Figyelt kérdés
16éves vagyok és sajnos 14évesen kirpróbáltam a cigit. Baráti társaságom miatt mivel ők is cigiztek így énis kaptam és poénból én is szívtam. Jó bulinak tűnt rejtegetni a szüleim elől volt egy kis izgalom a nyárban. Mára már rászoktam (napi 5-8szál) Ha suliban vagyok 4-6szálat szívok el. Le szeretném tenni mert ez így nem állapot. Hihetetlenül megbántam hogy rágyujtottam anno. Segítsetek! Jobb ha először csak csökkentem az adagot, vagy jobb ha azonnal lerakom.

2017. ápr. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Tedd le egyszerre.

Mondd el mindenkinek hogy le akarsz szokni és ne adjanak, ne kinaljanak, ha teheted, pár napig kerüld dohányosok társaságát. Meg az egom miatt sem gyujtoytam rá, ha már mindenkinek leadtam milyen kemény vagyok :D

Pár nap után tisztul annyit az izlelesed és szaglasod hogy megerzed milyen büdös a cigaretta füstje, illetve a dohányos ember. Én ezen totál ledöbbentem...

En így hagytam abba 14 év után 4 hónappal ezelőtt. Máig elszörnyedek ha egy dohányos rám lehel..

Ne vegyél, ne kérj és ne fogadd el, ez a legfontosabb.

Sok sikert!!!

2017. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyből letenni.
2017. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!! Sokat jelent!
2017. ápr. 3. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsere nem 20 eve dohanyzol. Ha eleg nagy az akaraterod, akkor azonnal le tudod tenni. Mondd mindenkinek h leteszed a vigiz az osszes dugi cigit dobd ki vagy szanj meg egy hajlektalant. Olvass mindenfele elrettento cikkeket hatha segit :D ha eleg eros vagy sikerulnk fog hajra :P
2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

11 évesen szoktam rá a bagóra és 23 voltam, amikor végleg letettem. Többször próbálkoztam, általában csak alibiből, sosem sikerült. Aztán egyszer már tényleg elegem lett a dologból, elég undorító voltam már, annyira függtem a cigitől, megembereltem magam és eldöntöttem, hogy leteszem. Szembe jött velem egy hangoskönyv és bár az ilyen ezohülyeségekben, meg vajákolásokban egyáltalán nem hiszek, sőt, gondoltam meghallgatom, legfeljebb nem használ semmit.

A fiókomban egy bontatlan csomag dohány, két pakli cp, bontatlan filterkészlet volt és mire meghallgattam a hangoskönyvet, döbbenten vettem észre, hogy nem akarok többé rágyújtani. Azóta sem cigarettáztam, és egyáltalán nem volt nehéz, nem voltak elvonási tünetek, gond nélkül hagytam fel a bagóval.

A hangoskönyv címe Allen Carr -Rövid úton leszokni a dohányzásról.

Egy próbát megér!

2017. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Motiváljon hogy benzinre költheted amit eddig cigire költöttél ;)
2017. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. máj. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!