Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy évet dohányoztam, meddig...

Egy évet dohányoztam, meddig fogok meg kohogni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hogy leszoktam, de nagyon kogohok! Meddig fog ez meg tartani? Alig birok aludni

2017. ápr. 11. 05:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz.
2017. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most tisztulsz. Kitartás, csak az eleje rossz.
2017. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Előbb utóbb kitisztul a szervezet. Én csak azt nem értem hogy minek szivtad. Mert neked az elején se volt jó, te akkor is beteg voltál tőle.
2017. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem feltétlenül van így. Nem mindenki érzi, hogy megbetegíti. Én is évekig szívtam, de addig nem lettem beteg, míg elvonási tüneteim nem lettek az abbahagyás után, plusz el nem kezdett kitisztulni a tüdőm.
2017. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézesd meg magad orvossal, a köhögés nagyon sok mindennek lehet a kísérő tünete. Allergiától, az asztmáig, stb. Jobb, ha orvos mondja meg mitől köhögsz.

Jobbulást neked!

2017. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. ápr. 11. 13:04
 7/8 anonim válasza:
0%
A halálodig. Szóval még pár hétig. Aztán Sanyi.
2017. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TTvezér válasza:
Ez attól függ hogy mennyi ideig dohányoztál ,de elvileg még azoknak is akik elég sokat dohányoztak kb. 1-2 év alatt nagyjából teljesen helyreáll a szervezete.
2017. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!