Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedves többi dohányosok titek...

Kedves többi dohányosok titek nem idegesítenek az új szerintem teljesen megtévesztő szövegek a dobozokon?

Figyelt kérdés

"A dohányzás halált okoz" olvastam a legutóbb vásárolt dobozomon a feliratot és enyhén szólva is félrevezetőnek tartom, mert már azt is túlzásnak éreztem, hogy "okozhat" na de ez? a dohányzás maximum tüdőrákot OKOZHAT a tüdőrák pedig ESETLEG halálhoz VEZETHET, de így önmagában ahogy most szerepel a felirat nálam a közönséges hazugság kategóriába esik

és akkor még nem is beszéltünk a gyomorforgató képekről amikkel újabban "díszítik" a dobozokat, igazán nem értem miért próbálják meg kitenni a dohányosokat lelki terrornak, gusztustalannak tartom ezt az ellen kampányt, mindemellett persze megértem és egyetértek azzal, hogy ne lehessen bárhol rágyújtani, de nehogy már ciki legyen elszívni egy szálat és megfosszanak attól, hogy a saját pénzünkből vásárolt vastagon adózott terméket igényes csomagolásban kaphassuk meg



2017. máj. 20. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk nem csak tüdőrákot okozhat, szóval ebből látszik, hogy mennyi hozzáértéssel kommentelsz.
2017. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen egyetértek veled. Pont ma vettem egy cigisdoboz tartót, hogy ne azt az undorító dobozt nézzem. Az alkoholos üvegeken miért nincsenek maga alá csinált, autóbalesetet szenvedett emberekről képek? Az alkohol miatt rengeteg család megy tönkre, a cigi miatt senki.
2017. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Fogalmam sincs, milyen képek vannak a dohányos csomagomon. Tudniillik, nem nézegetem.
2017. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ella G. válasza:
44%
Egyetèrtek a kèrdezövel. Perelhetnènk öket ès meg is nyernènk. Az alkoholra is yehetnek több szàz halottat, akiket rèdzegek elütnek, megölnek.Kiszàmolhatnàk èvi mennyi d4gèlyt kap egy alkoholista. Beszorozva kètmillióva;.Ès senkit sem ismettem, aki a cigizèsbe halt bele. De 7 alkeszt igen.
2017. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is hülyeség. A célját nem éri el, és valóban a piásüvegektől kezdve az autókra, benzinkutakra, gyárakra, és szinte bármilyen ipari termékre ki lehetne tenni melyik milyen módon károsítja a környezetét, vagy mitől lehet ártalmas az egészségre. Hasznosabbnak tartanám az ezekhez kapcsolódó etikett pontokba szedését és dobozra nyomtatását, mert sajnos... és lehet az sem használna, de egy próbát igazán megér.
2017. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Látom a pontozás/lepontozás úgy zajlik, hogy dohányosok kontra alkoholisták. Bravó.
2017. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is abszolút hülyeségnek tartom, bár a mindennapok során nem zavar, simán ignorálom.
2017. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!