Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit ártana ha heti 1 szál...

Mennyit ártana ha heti 1 szál cigit szívnék?

Figyelt kérdés

Húsvét körül voltunk barátnömmel egy srácnál és nála szívtam 2 szál valami sárgadobozos cigit és elraktam 1-et, amit csak kicsit szívtunk aztán eldobtuk és azóta kicsit kívánom a cigit. Elötte még sose szívtam egyáltalán és a húsvéti alkalom óta nem is szívtam és megvagyok nélküle. De mivel tetszett ezért úgy gondoltam hogy hetente elszívnék 1 szálat csak úgy az érzés kedvéért..

Mennyit ártana ha ezt így csinálnám?

Ha esetleg valaki tudja milyen tipusú cigi lehetett az a világos sárga dobozos akkor az is érdekelne, hogy ne vegyek véletlen erösebbet...


2010. máj. 22. 19:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
2 darab cigitől nem alakul ki függőség és heti 1 szál sárgadobozos cigitől nem lesz nagyobb bajod... az oan mintha budapesten élnél XD (hegyilevegő)
2010. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt írod, hogy kívánod, utána meg hogy megvagy nélüle.Így szokott kezdődni...biztos akarod te ezt?

Most kell megájt parancsolni magadnak, nem egy doboz cigivel a zsebedben.Úgy már nehezebb.

Bár, a te életet, te tudod....

2010. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom te mennyire értesz hozzá... szóval várok még más véleményt is :D

Egyébként az tényleg érdekelne hogy milyen fajta lehetett az a cigi..

2010. máj. 22. 19:12
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
minden cigi káros, még az 1 szál is de az a baj, hogy nem fogsz megállni heti 1 szálnál
2010. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Második: Lehet hogy rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy nem volt rossz amikor szívtam de mivel azóta nem volt nálam 1 szál se így is megvoltam nélküle.

Amúgy van önuralmam ha kell szóval nem lenne gond

2010. máj. 22. 19:13
 6/43 anonim ***** válasza:
világos sárga? citromsárga Multifilter esetleg
2010. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Heti egy cigi, még nem a világ, de könnyen ott találod magad, hogy napi 1 doboz. És nem is kell sokat várni addig.

Ha tetszik, csináld! [link]

2010. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nincs sok pénzem szóval nem szoknék rá...
2010. máj. 22. 19:14
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Így kezdődik a rászokás. Bocs, de akkora nyomoráék szöveg már az, hogy elszívok egyet csak az érzés kedvéért. Most még csak heti egy szál, aztán heti egy doboz aztán mire észreveszed, rászoktál. Annyira undorító dolog és tudod milyen pocsék egy dohányossal csókolozóni? Akárhogy is tetszett az ember, szörnyű ízű volt utána a szám és blööehh... Ne mondd már, hogy neked erre van szükséged...
2010. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
4.: Köszi a tippet, az a baj hogy már nem egészen rémlik a doboz kinézete, de lehet hogy ez volt :S
2010. máj. 22. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!