Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit ártana ha heti 1 szál...

Mennyit ártana ha heti 1 szál cigit szívnék?

Figyelt kérdés

Húsvét körül voltunk barátnömmel egy srácnál és nála szívtam 2 szál valami sárgadobozos cigit és elraktam 1-et, amit csak kicsit szívtunk aztán eldobtuk és azóta kicsit kívánom a cigit. Elötte még sose szívtam egyáltalán és a húsvéti alkalom óta nem is szívtam és megvagyok nélküle. De mivel tetszett ezért úgy gondoltam hogy hetente elszívnék 1 szálat csak úgy az érzés kedvéért..

Mennyit ártana ha ezt így csinálnám?

Ha esetleg valaki tudja milyen tipusú cigi lehetett az a világos sárga dobozos akkor az is érdekelne, hogy ne vegyek véletlen erösebbet...


2010. máj. 22. 19:03
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti: Most ismétlem el harmadszorra, hogy én egy szóval nem említettem, hogy nem tudom megállni. Látom képtelenek vagytok felfogni...


Utolsó: szerintem te vagy a hülye segg, hogy csak beszólogatni vagy képes mióta megláttad a kérdést.

2010. máj. 23. 13:06
 32/43 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ennyire színvonalas kérdésre nem tudok máshogy reflektálni...
2010. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Senki se kért meg hogy reflektálj :)

Amúgy haragszok :)

2010. máj. 23. 13:39
 34/43 anonim válasza:
egyik barátnőm...16,5éves két éve heti egy szálat szív, de van hogy csak kéthetente egyet, vagy egy teljes hónapig nem gyújt rá vagy ilyesmi. ő pl nem szokott rá egyáltalán, nem szorul rá, h növelje az adagot. van ilyenis. és szerintem nyugodtan állj rá a heti egyre... mert annyi szemetet tényleg egy nagyobb városban is beszívsz. lefgfeljebb= ha tényleg van önkontrolod) leteszed mielőtt késö lenne. sárga doboz nemlehetett narancs pallmall? egy nemdohányzó 16/L
2010. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszodnak :)

Én is így gondolom, hogy képes lennék tartani így mint az egyik barátnöd, önkontrollom van így nem lenne túl nehéz.

Egyébként a narancs pall mall ki van már zárva, mivel citromsárga volt a doboz és csak felül sárga, alul fehér :/

2010. máj. 23. 14:54
 36/43 anonim ***** válasza:

Jó én fel adtam a harcot (13:20 vagyok)

A cigi amire gondolsz szerintem sárga Multifilter vagy esetleg sárga Bond.

2010. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy most azt mondod, hogy heti egy szál, de utána úgy is több lesz... én is heti egy szállal kezdtem, most heti egy doboznál tartok, de szerintem lesz ez még több is. És úgy vagyok vele, hogyha már szívom, akkor oylat szívok, ami finom, szóval általában dunhillt szívok. Nem tudom mi lehet a sárga dobozos, de a világoskék dunhill nem túl erős és nagyon finom is, csak kicsit drága.
2010. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

A cigi márkája miért nem akkor érdekelt mikor szívtad? Ott van rajta a szálon:D Így most már nehéz lenne megmondani, de annyi biztos h ha világos sárga volt akkor gyenge cigit szívtál! Amugy meg csak a szemed kívánja... ha nem vagy függő nem is tudhatod milyen az mikor az ember KÍVÁNJA!!!

Na megyek rágyújtok!

2010. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
ja és amugy én napi 1,5/2 dobozt szívok szóval csak akkor csináld ha tényleg erős az akaraterőd!
2010. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
A szívednek nem ártana annyit mint a tüdődnek. Amúgy az első számú válaszolónak nincs igaza, mert ha minden héten elszívsz egyet, akkor utána akaratlanul is kívánni fogod, és hidd el, rá fogsz szokni, a közvetlen környezet példájából tudom.
2010. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!