Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány szál cigi után szoktál...

Hány szál cigi után szoktál rá, hány évesen kezdted és mért gyújtottál rá először, vagy mért kezdtél el cigizni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Csakazértisből kezdtem el 14 évesen. Sokáig csináltam dacból, nem tudom, mikor szoktam rá, kb egy év múlva vettem észre, hogy már hiányzik. Ennek 8 éve :(
2010. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Olyan 4 doboz után, 16 évesen kezdtem, és ugye a kíváncsiság vitt rá, utána meg a buli-feeling, de 17 évesen már le is szoktam:D.

Fél évig dohányoztam

utána még fél év, de az már csak héba-hóba

Most már 23 vagyok és nincs tőlem nagyobb antibagós!!!!!!!!!!

2010. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Kiskukik...Ne cigizzetek, mert egy rohadt gusztustalan dolog, aminek semmi értelme nincsen a világon, csak megdöglesz tőle, büdös vagy mint a sz@r, és baromi drága. És eszméletlen undorító dolog leszokni róla. De nekem legalább sikerült.
2010. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:)))Fasza vagy, pusza;)
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Életembe kb 5 szálat szívtam el.

Gizdulásból :D De akkor hülye kis taknyos voltam :D

Rájöttem, hogy büdös leszek, sárgák lesznek a fogaim, kihullanak, a szájszagról nem beszélek... Tudom, mit beszélek, anyukámnak lassan foga sincs 40 évesen, a bőre tiszta ránc, apukámnak a cigizéstől folyton hörgőgyulladása van, amitől úgy köhög, mintha meg akarna fulladni...

Mind2en kb 20 éve cigiznek.


15/L

2010. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

10 éves koromba barátnőmmel poénból a csikkeket szívogatuk, miután apám elköltözött megtaláltam a nálunk felejtett doboz cigijét és még aznap elszívtuk ketten, másnap már vettük a kövi dobozt...Miután anyám zokogott azért mert cigizek, azonnal leszoktam majd rá 3hónapra viszaszoktam dafkeségből, mert apám azt mondta ha megtudja hogy cigizek eltöri kezem lábam.

Azóta is bagózok már 10 éve, de nem bánom.Egyszer úgy is meghalok, akkor legalább tudjam hogy miért..:)

2010. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom,miért kezdtem el,talán a kiváncsiság...

egyszer ott volt az asztalon apám cigije,és kivettem egyet,elszívtam.aztán rá pár napra apám vett egy doboz cigit,de túl gyengének találta,és kidobta.én meg kivettem a kukából(semmi baja nem lett,a dobozának se)és szép lassan elszívtam.utána hiányozni kezdett és vettem.ez 6 éve volt,akkor 14 voltam

20L

2010. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen gyújtottam rá először, mert a barátnőim cigiztek és cak kipróbáltam... aztán a 15. szülinapom után megint rágyújtottam és utána egyre gyakrabban. aztán miután köhögés nélkül le tudtam tüdőzni, egyre többször vettem. most heti 1-2 doboznál tartok, körülbelül 4 hónapja cigizek. de már a leszokáson gondolkozok, mert nincs értelme... csak hangulata van, amikor kimegyünk suli után és rágyújtunk pár szálra. tudom, hogy hüyleség, de jól esik...

15/L

2010. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
14évesen kezdtem. kíváncsiságból. "ha ennyien szívják biztos jó" most 18vagyok. nem bántam meg nem akarok leszokni.
2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
14 evesen gyujtottam ra eloszor..mert nem birtam feldolgozni...hogy kulfoldre koltozott a csaladom es nem elvesztettem a barataimat a sulimat....es nem tudtam elballagni...Pedig mindent elterveztunk a baratnoimmel...:):):)) Hat szep emlekek voltak...mar csak gec*segbol hogy felvagjak a vilagnak....de persze en 1 hetig mindennap 1 szal utan lealltam en nem tudom...szerencsemre...nem kivanom...nem ertem ezt erdekes...mindenki azt mondja egy szal utan lehetetlen letenni..nekem megis sikerult ...nem kivanom egyaltalan soha nem is voltam raszokva....
2010. máj. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!