Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ég a tüdőm, talán a dohányzástól?

Ég a tüdőm, talán a dohányzástól?

Figyelt kérdés

Nagyon nem nyúltam ezelőtt cigarettához de az utóbbi két napban mind2 nap rágyujtottam es elszivtam a két nap alatt 3-4szállat. Azóta a tüdőm ég és a torkomon olyan mintha egy csomó lenne (ahhoz tudom hasonlitani amikor valami megakad a torkodon iszol ra vizet lemegy)

De màr egy ideje minden este elmegyek motorozni és nincs a legjobb idő de mindig rendesen felöltözök. Nemtudom hogy ez egy megfázás lehet vagy a dohányzástól?

16f



2017. okt. 23. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ha most azt mondjuk, hogy ennyi cigarettától még nem lehet semmi bajod, nyugodtan dohányzol tovább.
2017. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem a cigaretta?
2017. okt. 23. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet.
2017. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a cigi is.


Vagy légcső gyulladás, a dohányzás emeli ennek a lehetőségét.


Valószínűleg én is ezért ülök vele itthon négy napja.


Próbálj meg nem rágyújtani egy napig, nézd meg, hogy úgy is fáj-e.

Ha igen akkor nyomás orvoshoz, ott majd megmondják, hogy megfázás vagy gyulladás vagy mi ez.


Köhögsz? Lázad/hőemelkedésed van?

2017. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál elküldött röngenre holnap elválik,hogy mi miatt volt. Az eddigi valaszokat koszonom❤
2017. okt. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!