Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet káros az, ha...

Mennyire lehet káros az, ha valaki már 13 évesen elkezd vizipipázni?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam nemrég kapott egy vizipipát, most egyfolytában azzal menőzik, osztálykiránduláson is rengeteget szívta, mennyire lehet káros, megpróbáljam-e lebeszélni?
2010. jún. 5. 20:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
76%
AZ A KEMENY H. AZ OSZTALYFONOK ILYET ENGED...... EGY 13 EVESNEK... MILESSZ MEG HOVA SULLYEDUNK MEG???? 10 EVESEN HEROINT MEG FUVET IS LEHET VINNI PAR EV MULVA???? NEKEM NEM LEHETETT CIGIZNEM, DE MIUTAN ELMULTAM 18 MEG AZUTAN SEM CIGIZHETTEM SZUNETBEN MERT A TANAR NEM SZERETTE A CIGISZAGU EMBEREKET.... HA CIGIZTEL IGAZOLATLAN, PLUSSZ 1ES... HOVA SULLYEDUNK????
2010. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

1, ne ordibálj!

2, szerintem sem károsabb a VP a ciginél (bár nem vagyok orvos, s gondolom akik hangoztatják h milyen káros azok sem), sőt még jó ízű is... Abban van igazság hogy a szén tényleg nem tesz jót, de azt ki lehet küszöbölni ha ügyes vagy. Amúgy a srác úgy is megunja a pipálást én is így voltam mint ő.

3, Nem értem h az ilyenek miért nem szólalnak fel a kóla ellen, vagy az ellen h pestnek milyen gusztustalan az ivóvize.

2010. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!