Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan ismerem fel (kívülről)...

Honnan ismerem fel (kívülről) egy cigin, hogy füves-e vagy sem? Látni rajta hogy töltött?

Figyelt kérdés
Bármiféle észrevétel vagy tapasztalat jól jönne, mert van egy baráti társaságom... vagy inkább csak haveri, és ott bárkiből kinézem h füves cigije van, s mikor negem kínálnak, én nyugodtan elfogadom és elszívom. de soha, soha nem szeretném kipróbálni se, és félek hogy így egyszer majd sikerül :S
2010. jún. 6. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Naja, megértem, de azt normál esetben nem filteres cigibe szokták tekerni, hanem csak sima papírba, mert a fű drága és úgy jobban hat, hogyha a filter nem szűri ki a hatóanyagot. Amúgy meg jellegzetes erős fű szaga van.


De ha ennyire nem bízol bennük, akkor ne fogadj el tőlük cigit, csak azt szívd, amit te vettél egy dobozzal.

Ez a legbiztosabb :)

2010. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha meg valakinek van töltője, és vásárol dohányt, akkor biztos hogy vesz hozzá üres cigi hüvelyt is, hisz abba tölti. A cigihüvelyre az van írva, hogy GoldenGate, vagy Colombus, ez a két márka gyakoribb, másmilyen hüvelyt én még nem is láttam, ilyeneket biztos lehet kapni.
2010. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb módszer az, ha semmilyen cigit nem szívsz.
2010. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mellesleg a marihuána elszívása sokkal kevésbé egészségtelenebb mint egy cigi.
2010. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
még ha nem is értesz hozzá, érezni éreznéd az illatát, és általában a megtekert cigihez nem szűrőt használnak, hanem csigát tekernek helyette (akármiből, bérletből akár), hogy a hatása ne veszhessen el.
2010. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fel fogod ismerni... Máshogy néz ki, más a szaga, az íze meg aztán "ég és föld"...


Hétköznapi joint:

[link]

2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat! :)


és még egy kérdés: ha mondjuk már beleszívtam 1-2 slukkot és kiderül, h füves, akkor annak lesz vmi hatása?

2010. jún. 7. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"ha csodával határos módon nem halsz bele azonnal, akkor terroristává változol."

Amerikai propaganda.


Amúgy a fű drága ahhoz hogy más cigijébe tekerjék.

2010. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tekintve h nem okozna azonnali függőséget, emellett nagyon drága lenne, senkinek nem lenne hasznos, h füves cigit adjon neked.

Illetve egy olyan helyen, ahol sok lenne az ember úgysem kínálnának meg fűvel, mert bárki feljelenthetné őket. Mert a fű illegális.


Egy két slukk nem lenne vészes, beszédülsz, talán éhes leszel, ez az anyag minőségétől, illetve attól h gubót vagy szétmorzsolt füvet kapnál.


Senkinek nem érné meg, effelől megnyugodhatsz.

2010. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!