Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szívtátok el az első...

Ti miért szívtátok el az első szálat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 14:36
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
100%
Én merő kíváncsiságból szívtam el az elsőt... azóta is bánom :D
2018. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
74%
16 vagyok mar egy feleve ra vagy szokva, de en nem bantam meg!
2018. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
én eddig sosem vettem cigit, buliban/társasásgban iszogatás közepedte megkínálnak - elfogadom, de úgy tartom - amint megvenném az első dobozzal - attól fogva ott lenne mindig a kísértés, hogy vegyek még
2018. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon szomorú hangvételű kérdés.

Én például 15 evesen éppen a fél családommal történt tragédia közepette kezdtem el.

Mindenfélével próbáltam lefoglalni magam, pótcselekvést találni, és en akkor nagyon rászoktam a dohányzásra.

20 éves leszek, de nem volt, és tudom magamról, hogy soha nem is lesz akaraterőm leszokni róla

2018. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Röcsögei Péter ***** válasza:
88%
Nekem sokszor kínálták, de mindig bejelzett valami az agyamban, hogy ne próbáljam ki. Kevés haverom volt, és még vesztettem párat ezzel, de nem érdekelt annyira a közösség, hogy ezért depressziózzak. Már egyébként is magányosan nőttem fel, mert nem voltam sportos. Nem számított, hogy a cigi miatt is kiközösítenek általános iskolában. Egyszerűen 2 forintot nem ért a szememben az a társaság, nem motivált semmi, hogy beilleszkedjek a "nagyok" közé, mert nem éreztem nagynak őket.
2018. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ez közrejátszik e a dolgokban, de amikor kicsi voltam apám dohányzott sokat. Ő már letette rég, de én amikor cigizett mellettem valaki sosem éreztem büdösnek a cigit. Sokkal inkább vonzott a szaga, hogy úgy rágyújtanék. 16 éves voltam amikor az első komolyabb baratommal együtt mentünk nyaralni. Ő dohányzott azóta hogy összejöttünk. Eleinte le akartam szoktatni, végül ezen a nyaraláson kértem tőle egy szál cigit, ebben az is közrejátszott hogy anyummal összevesztem és már csak azért is rá gyújtottam. Rá szoktam. Napi 6-7 szálat tuti szívtam. Most 20 éves vagyok. A cigit le tettem egy fél évre, jött a sok probléma, és ujra rá gyujtottam de modtmár csak nagyon vékony gyenge cigit szívok csak az érzés miatt. Ha ideges vagyok vagy ha valamibe belefáradok olyankor jól esik elszívni egy szálat.
2018. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

En csak egy slukkot szivtam bele, de rossz volt, nem folytattam. Osztalykirandulas volt es kivancsi voltam, milyen. Azota se szivtam.

27N

2018. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja es 16 vagy 17 eves voltam akkor.
2018. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%
14 évesen kíváncsiságból és most is annyi vagyok
2018. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
100%

10. osztályos voltam, azaz asszem 16?

A sulink elköltözött másik helyre, ahol volt kijelölt dohányzóhely, mindenki kijárt minden szünetben így mentem én is a társasággal, nehogy lemaradjak valamiről.

így szoktam rá.

27/N

2018. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!