Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szívtátok el az első...

Ti miért szívtátok el az első szálat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 14:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
14 evesen, nemtudom minden baratom cigizett a taborban ugyhogy en is
2018. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem - életemben egy szálat sem szívtam el, mert voltam olyan makacs, hogy hülyeség. Most majdnem 70 évesen engem elszomorít, hogy üde fiatal lányok (és fiúk) bagóznak, ha belepusztulnak is, mert az olyan menő. Mikor meg már megjön az esze, nem tud leszokni. (A szesszel viszont kevésbé voltam "következetes" korábban, tehát nem kell azt gondolni, hogy én egy angyal vagyok.)
2018. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
100%

13 voltam, előtte anyám társaságban azt nyilatkozta, hogy én már biztosan kipróbáltam, pedig nem, Utána csakazértis. Azóta rendszertelenül dohányoztam, aztán tavaly dec 20 óta tudatosan letettem a dohányzás minden formáját.


37/F

2018. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
86%
Én 15 vagyok, 14 évesen szívtam el az első szálamat, mert kíváncsi voltam, hogy milyen. Azóta se szoktam rá, csak társaságban szívok cigit néha. Amúgyis ha cigizni akarnék, akkor inkébb e-cigit vennék, mert egészségesebb.
2018. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Sáskáné válasza:
100%
14 éves voltam, kipróbáltuk a barátokkal közösen, mert vagányok akartunk lenni.Általában buliban cigiztünk, de egyikünk sem szokott rá. Van aki soha életében egyet sem próbál meg, van aki kipróbálja és aztán semmi és van, aki teljesen függő lesz. Ez ember függő.
2018. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikos ballagást ünnepeltük, volt egy kis alkohol is, ittam is egy kicsit, aztán láttam, hogy egyes osztálytársaim dohányoznak, sorba kínált engem is mindenki, vègül kipróbáltam, közel 15 èves voltam.

Amikor bekerültem szakközèpbe mèg a 9. fèlèvèben kipróbáltam újra, amikor elkezdtem a haverjaimmal lejárni már nèha-nèha cigiztem èn is.

Volt kb fèlèv amikor naponta cigiztem kb 5-6 szálat max, azóta, csak ha iszom. Volt, hogy nèha 1-2 hónapra abbahagytam teljesen.

Nem hiszem, hogy valaha teljesen ráfogok szokni.

18/

2018. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
2 éve, akkor voltam 15 éves. És sajnos rászoktam, de én szeretek dohányozni.
2018. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csak egyszerű kíváncsiságból.
2018. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

első pár slukk - kíváncsiság

első szál - lány kínálta, h menjek vele cigizni :)


cigi igazából mindig csak egy indok(bár káros) egy privátabb beszélgetésre

2018. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Pente Karesz válasza:
100%
Szia! Nekem szüleim dohányoztak,és habár emiatt volt bennem ellenállás,azért a kíváncsiság erősebb volt kb.10-11 éves koromban.Egy-két slukk után hamar megértettem,hogy nekem ez nem jó. Az emberben egy elemi életösztönt kell lekűzdeni,hiszen bemész valahová,ahol nagy füat van,ott megpróbálsz nem levegőt venni,és normális esetben különösen NEM keresed azon alkalmakat,amikor tisztán,csak füstöt szívhatsz be. Természetesen azóta sem dohányzom, és nem is nagyon értem a késztetést másokban sem
2018. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!