Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki az aki nem cigizik és...

Ki az aki nem cigizik és ellenzi a cigit?

Figyelt kérdés
Én egyébként ha rajtam múlna betiltanám a cigit és aki hozzá is férne valahogy azt meg 100.000 ft ra megbüntetném én émelygek a szagától meg néha rosszul vagyok tőle...
2018. márc. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg? És a sok milliárd adóveszteséget szerinted kifizetné be? Na meg a megszűnő több ezer munkahely? Szállítók, traffik eladók stb munkahelye? Gazdasági szempontból főleg azért kicsit más ez a dolog, mint ahogy te gondolod kisgyerek fejjel, hogy jújj ez büdös tiltsuk be. (Nem dohányzom egyébként)
2018. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ellenzem a káros dolgokat, de ettől még sajnos ugyan úgy fogják csinálni. Az a gond, hogy már fiatalkorban népszerű az önpusztító életmód, és ezt nem csak a füstölésből áll.
2018. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora gondjaid vannak, bírom ezeket a " titcsukbe" emberkéket.


Ha meg nem bírod ne szagolgasd, komolyan orrod alá nyomják vagy mi?


Ja, tudom, az utcán mindenki melléd áll igaz?

2018. márc. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Én teljesen egyetértek veled. Alapvetően ott a gond, hogy a cigarettát nem is kellett volna engedni, hogy ekkora teret nyerjen. Mert tényleg mára már hatalmas pénzek vannak ebben az üzletben. Káros, szörnyen káros. És a. Legnagyobb baj, hogy ez nem csak arra nézve káros, aki él vele hanem minden élőlényre, az egész bolygónkra. Akik cigarettáznak, tisztelet a kevés kivételnek, nagyon primitívek tudnak lenni ezt a kérdést illetően. Rengetegszer az az indok a miértre, hogy hát mert egyszer úgy is meghalok, nem mindegy miben? Ebben a szörnyű hogy ezt komolyan is gondoljàk, hogy ezzel semmi baj nincsen. Na de ha belegondolunk, az egész életmód amit az emberek mostanság élnek, nagyon káros úgy magunkra, és úgy a környezetre nézve egyaránt. Én ki nem állhatom a cigit, az alkoholt. Sosem éltem egyikkel sem, nem is tervezem.
2018. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Rengetegszer az az indok a miértre, hogy hát mert egyszer úgy is meghalok, nem mindegy miben? Ebben a szörnyű hogy ezt komolyan is gondoljàk, hogy ezzel semmi baj nincsen."


Azt nem értem ez miért fáj? Most mindenki a sajat életéről hadd döntsön nem?

2018. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se dohányzok, abba hagytam. Ellenzem is meg szidom is.

De ez egy szükséges rossz. Mint irják, ez nagyon jó bevétel az államnak.

Ha ez nem lenne, lehet a tej lenne 800 ft / liter.

Mert ezt a pénzt valahonnan úgy is beszednék.

Akkor inkább nyugodtam bagózzanak az emberek, meg alkoholizáljanak.

2018. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!