Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi választás, avagy milyet...

Ecigi választás, avagy milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dohányos vagyok, és tervezek áttérni ecigire, ennek oka a dohányzás által okozott szervezeti károk, de ebbe most ne menjünk bele ha kérhetem... mindenki másképp vélekedik. A LÉNYEG: Max. 15.000 Ft-t költenék erre, és lehetőleg egy komolyabbat szeretnék venni, ami cserélhető, fejleszthető stb. Illetve ez megéri-e, és ez full real? [link]

2018. jún. 12. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyet csak akkor vegyel, ha van kedved a porlasztot kezzel gyartani. Ehhez nem tudsz venni keszen.
2018. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Es akksit is kell venned hozza, nincs benne az araban
2018. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úh, köszi a segítséget, akkor ez kilőve... porlasztót inkább van kedvem gyártani, mivel kis városban lakom, 2 dohánybolttal, és annyira nagy választék liquidek terén sincs :/ Esetleg tudnátok számomra ajánlani, illetve ha ecigiztek, nektek milyen van most? Előre is köszönöm a választ :)
2018. jún. 12. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha rendesen akarod hasznalni, akkor nem jossz ki ennyibol.
2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azert irok jo tanacsokat. Ne olyat vegyel, ami beepitett akksis (istick) ha lemerul veged, vagy hordasz magaddal powerbankot. Inkabb cserelheto legyen (joyetech) ahhoz veszel 3 akksit, egy toltot es megvagy. Mindenkepp felulrol toltheto kazant vegyel (cubis pro) mert az alsok szeretnek folyni. Liquidet ne vegyel dohanyboltba, rendeld a neten, fele annyiba kerul, ugyanigy a porlaszto is.
2018. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, azt már mivel járok dohányboltba, azért néha amíg kiszolgál az eladó, figyelgettem már, és hát 1500-1600 Ft között vannak liquidek, legalábbis én annyiért láttam, neten meg hááát, igen, van egy kis eltérés :D Próbálok amúgy normálisabbakra rámenni kicsit, a kérdésben lévő ecigit dobtam is, jelenleg ezt nézem: [link] . Ez 15.000 lenne akkumulátorral együtt.
2018. jún. 12. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Veszel hozza potakksikat es akksitoltot szep lassan, mikor lesz ra penzed. 800 forint bele egy porlaszto, ha nem agyba-fobe szivod kibir egy honapot.
2018. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fasttech-ről mennyire érdemes amúgy rendelni? Vannak ott is jók olcsón, de nem tudom, mennyire érdemes onnan venni valamit, illetve olvastam a vám dologról is.
2018. jún. 13. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, onnan meg nem rendeltem. Vamot sosem fizettem, de az biztos, hogy ha szlovakiabol rendelsz azt ugy csinaljak, hogy a kereskedo athozza a hataron es ott adja oda a futarnak, majd megerkezik hozzad.
2018. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na egy utolsó kérdés/termék :D Ez megfelelő? [link] Előre is köszönöm a választ! :)
2018. jún. 13. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!