Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi választás, avagy milyet...

Ecigi választás, avagy milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dohányos vagyok, és tervezek áttérni ecigire, ennek oka a dohányzás által okozott szervezeti károk, de ebbe most ne menjünk bele ha kérhetem... mindenki másképp vélekedik. A LÉNYEG: Max. 15.000 Ft-t költenék erre, és lehetőleg egy komolyabbat szeretnék venni, ami cserélhető, fejleszthető stb. Illetve ez megéri-e, és ez full real? [link]

2018. jún. 12. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs baja, megveheted. Amiert huznam a szamat az a beepitett akksi, de ez felhasznalo fuggo. Lehet, hogy te 2 napig elpofekelsz vele. Porlaszto nem kuriozum, konnyen beszerezheto, sot adnak hozza egy olyat, amihez, ha veszel vattat, drotot, te csinalod magadnak. Ez olcsobbra jon ki, mint venni keszen.
2018. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2018. jún. 13. 19:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! nem tudom, hogy már megvetted-e, de ha még nem, akkor az iStick picot ajánlom neked, fasttechen 9 ezer forint körül van, hozzá egy akksi itthonról 2-3 ezer és meg is vagy, ez egy nagyon jó kis készülék. Illetve vám csak nagyon magas összeg fölött van (150 euró), áfa pedig 43 $ felett, szóval ez még beleférne :)
2018. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!