Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fél éve dohányzom lassan, és...

Diuskahhh7 kérdése:

Fél éve dohányzom lassan, és mindig amikor elszívom a cigit szédülök. Azt hittem, hogy ez idővel el fog múlni de nem múlt el :| Mi lehet az oka? Van még valaki aki megszédül tőle?

Figyelt kérdés
mentolos vagy arany marlborot szoktam általában venni.

2018. júl. 27. 21:39
 1/8 anonim válasza:
100%

Ciki a cigi. Szokj hát le,

mert így koporsóba kerülsz be.

2018. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szívsz egyszerre és egy nap?
2018. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Méreg, és nem bírja a szervezeted. Egyébként én ezért nem szoktam rá. Mindég szédültem tőle.
2018. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pattintósat kellene szivnod, a cigóknál az a menő
2018. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 napi 4 szálat max
2018. júl. 27. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

A nikotin egy idegméreg. Legjobban akkor teszed ha leszoksz (én épp azt teszem 3 év után és nem hossz idő de na, szar...) Te pont egy olyan szakaszban vagy amikor még a szervezeted nincs hozzászokva pont ezét fáj a fejed.

Ha célod rászokni mert az "menő" akkor a gyengébb dolgoktól kezd és onnan menj fel, de mint mondtam nem éri meg mert ritka sok pénzbe kerül...


(amugy valamelyik előző kommentelonek üzenném aki a koporsót emlegette, hogy ő is oda fog kerülni 1x szóval ez szar indok.... Az a baj a dohányzással, hogy drága és függeni fogsz tőle.)

2018. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van.
2018. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a dohányzáshoz,vegyél fehér cigit (azt hiszem ez a leg lightosabb). Pl. Fehér sophianne, fehér multi
2018. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!