Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért olyan nehéz leszokni a...

Miért olyan nehéz leszokni a dohányzásról? Mik azok a nagyon erős tünetek? Elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem csak a fejem fáj. Mondjuk én voltam egy mágusnál és hipnózisban voltam. Lehet ezért nem kívánom. Sok helyen olvasom hogy nagyon rossz, de mi? A fejfájás? Azt kibírom

2018. júl. 28. 10:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy nem dohányzom most 3 hete, hogy a szekrényben itt van egy zacskó töltődohány, hüvellyel, töltővel. Nem szándékos, csak minden szemétlevitelnél elfelejtem.

Neked mi volt az elsődleges ok a leszokásra? Nekem a pénz.

2018. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem az egészségem. Most ez biztosan úgy hangzik, hogy óó ezt a pénz nem is érdekli. Dehogynem érdekel...sőt jobban mint sok embert mert jelenleg elég sokan többet keresnek nálam, de még így sem a pénz miatt. Inkább az egészség. Azt már nem tudod megvenni semmi pénzért ha lesz valami bajod a cigitől
2018. júl. 28. 11:09
 13/26 A kérdező kommentje:
De nem tudom mennyire jó ötlet otthon tartani dohányt. De ha eddig kibírtad... De inkább add el valakinek kicsit olcsóbban. Hiszen ha neked a pénz akkor ez is pénz és nem lesz kísértés, ha nincs ilyen ismerősöd akkor meg szerintem dobd ki.
2018. júl. 28. 11:11
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

Ez maximálisan igaz, csak én fiatal is vagyok relatíve (32/N), és nem is dohányoztam régen (össz-vissz 5-6 éve). Nem vol semmi tünetem, nem köhögtem, nem sípoltam. Én a pénztárcámon hamarabb éreztem meg, mint az egészségemen. Havi kb 30-35ezrem ment el cigire (alapvetően nem töltöttem, hanem dobozost vettem).

Most fogom kapni az első fizum, ami maximálisan az enyém marad és nem viszi el a cigi :) Ha meg visszamegyek dolgozni, akkor azt is élvezni fogom, hogy nem kell lépcsőzgetnem, hogy kimenjek a dohányzóba :)

2018. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nekem sincs MÉG semmi bajom 28 éves vagyok F
2018. júl. 28. 11:20
 16/26 A kérdező kommentje:
Ha vissza mész dolgozni? Most otthon maradtál hogy leszokj?mert akkor kicsit nehéz lesz vissza térni
2018. júl. 28. 11:21
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondják, kb 5-10 év közti idő kell ahhoz, hogy a tüdőd visszaálljon alapállapotba, mintha nem dohányoztál volna soha.


Amúgy hol voltál hipnózison? Ilyen van? Pénzért csinálják?

2018. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem, tanár vagyok és nyári szünet van :) Nem annyira nehéz, mert már össz-vissz vagy 3 ember van a 110 fős tantestületben, aki dohányzik. Oda kell húzódni azokhoz, akik nem járkálnak le :)
2018. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ezt a hipnózist csak poénból írtam ki, mert mindenki annyira ilyesztgetett, hogy majd a falat fogod kaparni ha leszoksz meg idegbeteg leszel. Ortítozni fogsz meg stb.

Első pár napban voltak hasonlók de nem hónapokig. Minden ember más, de ezt nem úgy kell felfogni, hogy most ha fejen állok is leszokok.hanem,hogy ha megkívánom csak nem gyújtok rá. Nem leszokok a cigiről, hanem egyszerűen csak nem gyújtok rá. Nagyon nagy a különbség!aztán ha hosszú ideig csak nem gyújtok rá akkor van esély, hogy le is szokok!át kell ezt gondolni. Én úgy kezdtem el hogy még reggel sem tudtam hogy le akarok e. De felvettem a cigit és azt mondtam hogy egy darab papír meg valami gaz bele darálva engem nem fog befolyásolni, hogy mikor mit csináljak. Majd én eldöntöm mikor megyek ki. Aztán ott volt egész nap a cigi az asztalon. Utána kidobtam

2018. júl. 28. 11:30
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez jó! Egy darab papír meg némi gaz. Ma kidobom a töltős dohányt, átveszem tőled a jó példát. :)
2018. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!