Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel tereljem el a gondolatom...

Mivel tereljem el a gondolatom a cigiről, hogy ne gyújtsak rá?

Figyelt kérdés
Olyan hülye vagyok, úgy voltam még annó, hogy nem fogom megszeretni, de bekövetkezet mégis.:/ Még a mai napon kiírtam, de szeretném, hogy ez így is maradjon!

2018. aug. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam,elég volt,ha csak arra gondoltam,hogy rohadt büdös lesz a szám,meg mindenem,és ,hogy így mennyire undorodhatnak tőlem az emberek.
2018. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül a dohányos tüdő veszi el a kedvem, de aztán egy pár órával később visszajön:P
2018. aug. 21. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad tűz ki célokat stb. Tele van az internet tanácsokkal, de amúgy is CSAK az számít hogy fejben eldöntötted e
2018. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy dohányos vagyok ...még is amikor elmentünk kirándulni este jutott eszembe hogy egyszerűen elfelejtettem az nap rágyújtani...én még nem akarok leszokni ...de az tuti hogy ha ezt a szokást lecseréled egy másik szokásra akkor nem lesz nehéz...egy ismerősöm úgy szokott le hogy amikor mi kimentünk rágyújtani ő hozott egy répát és azt ette amíg mi cigiztünk...kicsit hülyén nézett ki de bevállt xD
2018. aug. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy megtudod csinálni.
2018. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!