Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire nehéz leszokni?

Mennyire nehéz leszokni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és sajnos 6 éve dohányzom. Az utobbi időben napi 1 doboz cigarettát elszívtam.szeretnék leszokni! Az lenne a kérdésem, hogy kire számítsak az elkövetkező napokban? Mennyire fog hiányozni a nikotin? Illetve mikor múlik el teljesen a hiánya?

2018. szept. 17. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Elhatározás kérdése, 100%-ig akarnod kell a leszokást.

Amikor csak "próbálkoztam", akkor minden bajom volt, két óra múlvam már szét akart robbanni a fejem, mert valójában nem is akartam teljesen leszokni, és alig vártam az ürügyet a rágyújtásra, és aki keres, az talál, vagy csinál magának. Ezért produkáltam magam.

De amikor meg volt a tényleges elhatározás, akkor max. a rituálé hiányzott, a megszokott cigik a busztól a munkahelyig, a befejezett munka utáni szálak, de kb. pár nap alatt ez az érzés is elmúlt, és mindenféle pótlás és egyéb nélkül simán leszoktam.

2018. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhatározod menni fog, sok sikert.
2018. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkor már nehéz.17 év után sikerült 29 évesen.
2018. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, én 2 évig próbáltkoztam leszokni, nem ment. "Segítséggel" sikerült leszoknom, a környéken volt 4 nemzeti dohánybolt, az összes bezárt, nagyon kellemetlen volt kocsiba ülni és 15 percet vezetni, főleg télen, hogy kielégítsem a nikotin vágyaimat. Vagy elmentünk kocsmába barátokkal és nem volt dohánybolt nyitva 8 után. Egész este egy szenvedés volt. Meg a cigik sem olyanok voltak mint régen, már nem olyan finomak. 3 éve élek dohánymentes életet, életem legjobb döntése volt.
2018. szept. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Allen Carr-t javaslom.Én magamnak találtam ki a technikát és az övé tök hasonló (utólag olvasgatva jöttem rá).
2018. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!