Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alkoholista lennék 17 évesen?

Alkoholista lennék 17 évesen?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet iszom. Hétvégén kívül mindig egyedül. Volt mar régebben ilyen depressziós időszakom. Két héten át minden este megittam egy üveg bort, most megint beütött valami. És délutánonként egyre jobban kívánom az alkoholt. Nem tudom mit kéne tennem. Igazábol jó ez nekem így, de tudom hogy ebből baj lesz. 1-2 naponta iszom mostanában, hangulattól függ. Reménytelen szerelmes vagyok, én először erre gondoltam, de változtatnom kéne. Hogyan tegyem? (A kérdés írása alatt is alkohol befolyása alatt állok, ezért bocsi a hibákérz)

2018. okt. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagy alkoholista. Régebben én is durván piáztam, csak ne napi rendszerességgel csináld. Minden oké lesz.
2018. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Tanulj angolt, javíts a jegyeiden, ne törődj bele abba, ami most van.
2018. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Alkoholista akkor leszel, ha nem tudsz meglenni alkohol nélkül, ha minden pillanatban arra gondolsz hogy mikor ihatsz megint. De ettől függetlenül úgylátszik hogy mértéket, azt nem tudsz tartani. Hogyan változz meg? - egy nagyon erős elhatározás kéne mert anélkül nem fog menni. Ha inni akarsz, foglald el magad valamivel, fordíts időt olyan dolgokra amik az álmaid/vágyaid megvalósításához szükségesek.Ja és megjegyezném hogy egy "szerelem" sem éri meg annyira hogy a sárgaföldig, öntudatlan állapotba igyad magad..
2018. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem idegen a helyzet,nem tudom hogy álltam le,talan a jozan ész. Csak gondolkodj el rajta,en ereztem,hogy ez bűntudatot okoz nekem. Valahogy nem csinaltam tovább. 17/F
2018. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg még nem.
2018. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem,de fennáll a veszélye. Próbálj meg mindig egyre kicsit kevesebbet inni,utána meg próbáld meg társaságra redukálni a dolgot.
2018. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!