Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A rokonom elég sokat dohányzik...

A rokonom elég sokat dohányzik. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Igen,mindig ,mindenhol,BÁRHOL!!!Még a TEMETŐBEN is!Már járt ilyen elvonókúrára,mindent kipróbált,de nem tud róla leszokni.Hogy próbáljak meg ÉN jó hatással lenni rá,hogy letegye?
2010. jún. 29. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amig ő nem akar leszokni,nem is fog.
2010. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem szokik le, miért szokna? Szeret dohányozni. Ha le akarna, le tudna. De nincs nyomós ok. Meg lehet próbálni megutáltatni vele, pl. együltő helyében szívjon el egy dobozzal és legyen rosszul. De nem mindenkinél válik be.
2010. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam azt is hogy eláztatom az egész dobozt...Milyen "csínnyel" tudnám még felbosstzantani,hogy ne csinálja tovább? tippeket várok;)
2010. jún. 29. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél jobban azt akarod,hogy leszokjon,azért sem fog,addig,amig az agyàban nem dõl el,hogy leszokjon.
2010. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csínytevés érdekelne.Ti mit csinálnátok?
2010. jún. 29. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már volt elvonókúrán, akkor le akar szokni.

De amíg bemeséli magának, hogy a cigi nem olyan rossz, "le tudnék szokni, ha akarnék", addig nem is fog leszokni.

Fontos, hogy éreztesd vele a következőt:

-ha mindig otthagy titeket hogy kimenjen rágyújtani

-ha meg kell állni miatta a közért előtt, hogy cigit vegyen

-ha odajönnek hozzátok miatta a gáz alakok tűzért/szál cigiért

-ha zavar titeket a füstje

-ha fogyton köhög társaságban

-stb

az GÁZ, zavar titeket, CIKI rá nézve.

Ezután talán észreveszi magát, és próbál alkalmazkodni, ami a leszokást is nagymértékben elősegíti.

2010. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

TréfaMan*** válasza:


sztem figyeld, hogy mikor vesz cigit, és amint megvette, amikor nem figyel rá akk lopd el, és dugd el valami olyan helyre ahol még álmában sem keresné, vagy égesd el...

de én az elsőt választanám...

2010. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helyébe lennék úgy vágnálak pofon érte hogy a fal adná a másikat.

Mit képzelsz magadról hogy más ember személyes holmiját ami mellesleg 600ft,eláztatod?

Gondolom valami kis 14 éves vagy aki meg akarja váltani a világot.Ha nem így van akkor bocsánat a másodikért.

2010. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!