Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le apukámat...

Hogyan szoktassam le apukámat a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban töltötte be a 45-öt. 15 éves kora óta dohányzik, ma már naponta egy dobozzal elszív.

Huszonéves korában sikerült néhány évre letennie, de sajnos újra visszaszokott.

Tudja ő is mennyire káros, de meg se próbálja letenni, már nevetséges mennyire függő, nem telik el egy óra hogy nem látom dohányozni.

Néztem neten olyan oldalakat ahol segítenek leszokni, de esélytelen, úgyse csinálná.

Mit tudnék még tenni?

Többször is eláztattam már egy dobozzal neki, akkor mérges volt. Mivel nem éhezik, fizetése se megy rá. Félek hogy nagyon rossz vége lesz ennek pár éven belül ha nem teszi le most.



2019. márc. 16. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha o nem akar leszokni, te annyit tehetsz, hogy a sajat dolgoddal torodsz es legalabb te nem szoksz ra.
2019. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ecigi beválik, nem mellesleg illatos is. Én szinte rögtön át tudtam állni rá.

2 héttel utána kíváncsiságból rágyújtottam és borzalmas volt a sima cigi, nem is értettem, hogyan tudtam ezt szívni több mint 10 évig.

Nem mellesleg sokkal egészségesebb, mint a sima cigi. :)

Szerintem egy próbát mindenképp megér, legfeljebb nem jön be neki...:)

Én azért próbáltam ki, mert tetszett hogy rengeteg féle íz van, egyáltalán nem büdös, nem zavart eddig még senkit sem, ha esetleg megérezte az illatát :-)

2019. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is e-cigi segítségével szoktam le.
2019. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod leszokatni, ha ő nem akarja.

Tudom magamról , én is sokáig bagóztam és nem érdekelt ki mit mond.

2019. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!