Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elkezdtem sportolni, viszon...

Elkezdtem sportolni, viszon az igaz hogyha leszokok a dohányzásról akkor elkezdek hízni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 00:09
1 2
 11/12 outtatime ***** válasza:

Amikor letettem, úgy voltam vele, tuti többet leszek éhes.

Gondoltam keresek valamit, amit lehet rágni, de nem hízlal.

Elsőre fahéjrudakkal pótszereztem magam, nem híztam, viszont durván éhes voltam állandóan (a fahéj még rá is tett).

Aztán úgy gondoltam kereteket adok az étkezéseknek. A reggelit letudom 7-ig, ha nem sikerül, kimarad. (6-kor kelek, és nyilván nem az evés az első, de még az első ötben sincs)

Az ebédet teljesen elhagytam, nem is hiányzott. A vacsora pedig mindig valami 2 szelet hús (vagy annak megfelelő mennyiség, sohasem madár, csak négylábú/lábatlan jószágok játszanak) és zöldség, vagy gyümölcs,de inkább zöldség (szívesebben eszem zöldséget), állandóan vízet ittam, ha éhes lettem. Na le is fogytam 7-8 kilót kb. egy év alatt, azt hitték az ismerőseim beteg vagyok. Kiszálltam az autóból, rollerrel közlekedem, vagy bringával ha megoldható, mert a séta/futás nekem lassú és unalmas.

Nem híztam vissza magam, de javul az állóképességem, nem fújtatok ha fel kell szaladnom valami lépcsőn, kapok rendesen levegőt, abbamaradt a horkolásom, nem vagyok füstszagú, nem egy orbitális gutymagombóc felharákolásával indul a napom (hanem fél liter víz megivásával), nem ég a gyomrom, viszont a vérnyomásom már nagyon alacsony lett, de ez van, a cigizés előtt is ilyen volt (90/60 amikor "normális").


szóval nem törvényszerű az elhízás, de minden feltétel adott hozzá, ha nem figyel az ember.

2019. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

[link]


Ezt olvasd el!

2019. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!