Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ugy dontottem h valtoztatok,...

Ugy dontottem h valtoztatok, leszokom a dohanyzasrol es sportolni fogok. Na de hogyan? Mivel? Magyarazat lent.

Figyelt kérdés

24 eves vagyok,a testem viszont olyan mint egy 30-35 folotti noe.erszkedett mellek,segg,narancsbor.a sulyom 53 kg kb,szoval azzal nincs gond.mar 10 eve kb h cigizek,futni nem birok 10 metert se es ezen szeretnek valtoztatni amiben gondolom segithet a kutyam az elejen.marmint napota haromszor leviszem ot setalni kb 15 percre,ezt az idot most meghosszabitanam mondjuk fel orara,es lassan elkezdenek futni vele,az elejen persze nem birnam de lassan gondolom belejovok.

a kerdes : mennyi ido utan leszek kepes futni rendesen?2 percnel tovabb?hogyan alljak neki?milyen otthoni gyakorlatokkal kezdjem?sulyaim nincsenek,lehet valamivel helyettesiteni vagy nem fontos meg ez?

az etrendemen egyenlore nem szeretnek valtoztatni


2014. febr. 2. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

1: Súly, azt mondon nincs gond vele, de a megereszkedett mell, narancsbőr azt mondja mégis. Nem magával a súllyal van a baj hanem a tested izom-zsír arányával. (bár nem említetted a magasságod). Bár ezt majd kicsit késöbb


2: Cigi, hát én is ebben a helyzetben vagyok, 25 éves, már egy jó ideje leszokóban. Jelenleg tinédzseresen cigizek, vagyis hétvégente, buliban, haverokkal. Hétköznap nem, tulajdonképpen úgy gondolom pszichés dolog az egész, nem akarsz cigizni akkor nem cigizel (persze az elején könnyít a dolgon a nikotin rágó ami csillapítja a hiányt, de ha nem vagy elhatározott akkor mintsem ér az egész)


3: Étrend, ha leszámítjuk a genetikát és az életvitelt, akkor mondhatjuk hogy az vagy amit megeszel. Tömören ennyi.


Hirtelen neked is annyit tudok tanácsolni, olvasd el a sárga kapszulát (body.builder.hu oldalon regisztráció után letölthető, vagy google vagy android market)


Hogy mennyi idő multán tudsz futni az a bagó, étrend, izom, edzetség és egészségi állapotod függyvénye.

2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!