Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszoni a dohányzásr...

Szeretnék leszoni a dohányzásról! Tippek a sikerhez?

Figyelt kérdés

Régóta le szeretném tenni,de eddig nem sikerült.

Nem vagyok szerintem nagy bagós,de ezt is jó lenne elhagyni.

Leginkább azért mert már tök régóta nem esik jól,sokszor van tőle hányingerem.

Viszont valamikor meg kivánom akkor eltudok szivni fél dobozzal is akár.

Most döntöttem,de milyen tippeket adnátok ha elgyengülök?



2019. ápr. 8. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
*leszokni
2019. ápr. 8. 18:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titok. Eldöntöd, leteszed, nincs kivétel, h csak egyet buliban, vagy egyet kávéhoz.
2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van eldontod akkor leteszed, de nincs kísértés hogy most emiatt most amiatt, elkell terelni a gondolataid.
2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha egyből nem tudod letenni próbáld meg fokozatosan és sportolj.
2019. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyből letenni, nincs csak holnap még nyolc szál, holnapután már csak 7, nincs alkudozás önmagaddal, hogy de még ezt az egy szálat, mert akkor mindig lesz csak még egy szál. Nem dohányzó akarsz lenni, a nem dohányzók pedig 0 szálat szívnak. Először furcsa lesz a megszokott cigik nélkül, de meg lehet inni a kávét, el lehet menni a megállótól a célig úgy, hogy nem gyújtasz rá.

Ennyi, a többi már csak ürügykeresés a rágyújtásra. "Fáj a fejem a nikotinhiánytól", "ideges vagyok", "nem tudok koncentrálni" és társai csak kifogás keresések, mutogatások a külső tényezőkre, ami miatt te szegény tehetetlen nem tudsz leszokni, de egyes egyedül te vagy a felelős. Ha meglátod hogy próbálod átverni önmagad, az már fél siker.

2019. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
5-os nem tudom ereztel e igazi nikotin hianyt valaha. Az hulyeseg hogy a cigirol valo leszokasnak nincsenek mellekhatasai.... idegesseg, ingerultseg. Teljesen kifordulsz magadbol. Nalam legalabbis ez van. Persze hasznalok nikotin potlo eszkozoket amivel jobb. De azert ne becsuljuk mar ala a leszokast. Mert amugy ku. Rva nehez
2019. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6. igen, azért éreztem, hogy kompetens vagyok a kérdés megválaszolásában, mert 25 év után tettem le a cigit. Egyik napról a másikra. És nem volt "nikotinhiányom". Csak a megszokás hiányzott, mintha kihagytam volna valami fontos lépést a reggeli készülődésben, de pár nap múlva ez is elmúlt. Csont nélkül letettem, segédeszközök nélkül.
2019. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A cigi egy szenvedély. Mindenkinek szüksége van valami szenvedélyre. Keress helyette egy másikat.
2019. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell egy jó motiváció... Ami ad kitartást ha az nincs akkor csak pár napra hétre fog menni...
2019. ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Allan Carr - Leszokni a dohányzásról?így könnyű!


Ezt olvasd el!

[link]

2019. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!