Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most szokik le a párom végre...

Most szokik le a párom végre a dohányzásról, hogyan segítsek neki? Nagyon szenved.

Figyelt kérdés
30 évig dohányzott, most hagyja abba, mert terhes vagyok. Eddig: ingerlékeny, rosszkedvű, nem bír dohányzó embereket látni, belassult, és mozgáskoordinációs zavara van (nekem ez utóbbi mondjuk nem tűnt volna fel). 3 napja nem gyújtott rá.
2010. júl. 4. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
vedd rá, hogy sportoljon valamit.
2010. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is most szokom le a dohányzásról és egyáltalán nem gondolok rá. Kerülje a stresszt, kösse le magát. Beszélgess vele sokat.
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzővel, a sport nagyon jó.

Még annyival kiegészíteném, hogy a dohányzás nem csak fizikai függést okoz. Próbáljon találni valamit helyette, ami esetleg kevésbé káros.

Vagy próbálj rávilágítani, hogy most egy csomó lové felszabadul, és ne hagyja kifolyni, hanem minden nap dobja be azt a pénzt, amit cigire költött volna el egy perselybe, és valósítsa meg belőle valamelyik vágyálmát.

Ez talán segít pozitívabban hozzáállnia a dologhoz, és átsegíteni őt ezen az egészen.

2010. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak azok a tapaszok amiket gyógyszertárban lehet kapni, állítólag azokkal könnyebb.
2010. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én iszok egy pohár vizet..Vagy szotyizok..:(
2012. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!