Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinos rágóval való leszoká...

Nikotinos rágóval való leszokás mennyire sikeres?

Figyelt kérdés

Napi 1 dobozzal elszívok kb. Most 4mg-os rágót vettem de erősnek bizonyul. A 2mg-os meg gyenge nagyon nem?

Ugyanúgy meglesznek az elvonási tünetek mintha csak úgy szimplán nem használnék semmit ellene?


2019. ápr. 9. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Cigizel, és leszokó szert is használsz. Amíg te magad nem tudsz parancsolni magadnak, addig szedhetsz bármit is...
2019. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nikotin tapasszal eleg konnyen megy a leszokas! Szerintem az nagyon jo! Ma vettem ragot mert elfogyott a tapaszon es a gyogyszertarban se volt, de valami fortelem ez a rago. Utana alig kaptam levegot, kimarta a torkom. A tapasztol vannak vegtag fajdalmaim de azert jobban elviselheto. Plusz ma megkivantam es elszivtam egy cigit. Ugyhogy nalam marad a tapasz 🙂
2019. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!