Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás a sport mellett?

Mmatyi678 kérdése:

Dohányzás a sport mellett?

Figyelt kérdés

Kb.fél éve járok crossfittre,muay thai-ra,brazilian ju jitsu-ra..

18 éves vagyok és hetente elszívok 2-3 szál cigit egy kis borral vagy egy sörrel.Régebben kb.16 éves koromba rendszeresen dohányoztam (napi 10 szál elment).Ma már visszatudtam fogni az adagomból de már csak buliba(heti 1 buli) vagy alkohollal cigizek.Egy átlagos buliba max.1 bort vagy max egy sört iszok,többet nem,hozzá 2-3 szál cigi.Másnapra már nem kívánom a cigit se a piát(nem szoktam másnapos lenni).Ez mennyire rombolja a fizikai teljesítményt,és a sportolást?



#dohányzás #sport #fizikai teljesísmény
2019. ápr. 28. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Heti 4 edzés...
2019. ápr. 28. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bőven belefér szerintem, ha te úgy érzed, hogy semmilyen körülmények között nem lesz több sem a cigi, sem az alkohol, akkor így mértékkel folytathatod nyugodtan. Egyébként érzed azt, hogy mikor sok.
2019. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a te testedtől függ. Valakinek nagyon, valakinek éppenhogy.
2019. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez is árt, de kevésbé mintha naponta füstölnél.
2019. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!