Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a diéta (lent) hogyan...

Ez a diéta (lent) hogyan működne intenzív sport mellett szerintetek?

Figyelt kérdés

Találtam egy jó, egy hetes diétát. A lényege, hogy csak gyümölcsből és zöldségből áll, a végén némi rizzsel meg csirkével.

Nem az éhezős fajta diéta és szeretném kipróbálni, mert kíváncsi vagyok.

Ugyanakkor egyértelmű, hogy ülő munkát végző embereknek lett kitalálva.

Én heti 3x boxolok, 2 alkalommal pedig táncolok. Emellett elég sokat rohangálok napközben.

Félek, hogy rosszul lennék edzésen ha csak ilyeneket ennék. Tapasztalat valakinek esetleg?

Még nem próbáltam hasonló diétákat soha.

Nem lesz kevesebb energiám? Szerintetek belevághatok?



2018. febr. 5. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Fehérjeszegény, izombontást okoz, de bizonyára más problémákat is. Eszedbe se jusson ilyesmi. 2 esszenciális makrotápanyag van,a fehérje és a zsír. Már ez alapján sem úgy néz ki, hogy értelmes ötlet cukrokon élni.


Van, aki szénhidrátra alapozva akkor is enervált, ha a fehérje és a zsír is rendben van, nemhogy így. De egy hétig még a semmivel is tudnak edzeni emberek, szóval nem lehet megjósolni, mennyire bírnád.

2018. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszért.

Esetleg hogyan egészíthetném ki?

Mondjuk beiktatok egy rendes korai vacsorát, amiben van fehérje, szénhidrát, ilyesmi?

2018. febr. 5. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha beiktatsz egy fehérjedúsabb, zöldséges vacsorát, az már sokkal jobban néz ki :) De akkor már lassan ott vagyunk egy tartható étrendnél, ami szálkásításkor kalóriaszegényebb...

Az ilyen alkalmi diéták általában nem túl értelmesek.

2018. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve ezek fogyókúrák, nem diéták.
2018. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!