Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás és fogyókúra párhuzam...

Leszokás és fogyókúra párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Félek hogy meghízok, így is kövér vagyok de ha nem cigiznék egész nap zabálnék szerintem.

Tudnátok ajánlani valami olyam pótcselekvést ami nem káros és kiválthatom vele a cigit neg a nassolást? Bármilyen tipp érdekel.


2019. máj. 11. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
tökmagozz
2019. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pótcselekvésnek legjobb ha futsz 3 kört a háztömb körül..

A cigizés nem pótcselekvés, hanem a nikotin függőség csillapítására szolgál, ezért nem is lehet kiváltani más pótcselekvéssel.

Viszont jogos a félelmed, mert az evés szintén egyfajta elégedettséget vált ki. Meg van rá az esély, hogy majdan ezzel próbálod pótolni a nikotin elmaradása miatti elégedettség hiányát.

De tudatosítsd ezt a folyamatot, és olyasmit "nassolj", amiben nincs kalória. A legjobb ha számolod a kalóriát, hogy ne edd túl magad.

Én erre mondanám hogy minden fejben dől el, nem arra, hogy pszichésen próbálják megerőszakolni magukat.

Mielőtt az egészhez hozzáfogsz, képzeld el, hogyan sikerülhet, tervezd meg elejétől a végéig, és következetesen tartsd be a tervedet.

Kimondottan plusz fogyókúrát nem ajánlok, mert egyszerre két dolgot megváltoztatni magadon nehezebb dolog.

Én amúgy 18 év után szabadultam meg tőle.

2019. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem is egy drasztikus fogyókúrára gondoltam, csak ismerve magamat biztos rengeteget nassolnék. Ez helyett szeretnék valamit találni...

Mondjuk az alacsony kalóriatartalmú nasi is nasi, a tökmag is nasi de biztos jobb mint a chips...szóval ezekhez hasonló ötleteket várok még, ha valakinek van, ne tartsa magában!

Vagy bármilyen tipp h hogyan ne hízzak...

2019. máj. 11. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Almachips.
2019. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg citromos víz jött be... Én se szeretnék hízni de állandóan zabálnék ezért iszok ha rágyújtanék... Persze inkább hízok mint hogy elrohadjon a tüdőm... De ha nem muszáj akkor nem híznék
2019. máj. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!