Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a pénz nem számít milyen...

Ha a pénz nem számít milyen cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértene. Vizsgaidőszakban a sikeres vagy épp sikertelen vizsgák után jól esik elszívni egy szál cigit és közben megbeszélni a többiekkel kinek hogy ment.

Az év többi részében nem cigizek és mivel nincs túl sok vizsgám így 6-8 szálról beszélünk félévente. Az előző doboz is jó egy évig megvolt.

Tehát természetesen nem vagyok tele pénzzel, de mivel nagyon ritkán veszek cigit így lehet drágább, “márkásabb” is, hiszen ha egy évig kitart akkor mindegy, hogy 1200 vagy 1500 forint.


Szóval mivel nem vagyok nagy dohányos így gyengébbet szeretnék vásárolni, és ha lehet ilyet mondani “finomabbat”. Tudom ez relatív, de volt már ami elég keserű ízt hagyott a számban és volt olyan ami semleges, már-már kellemes ízű volt.


Összegezve tehát egy jobb minőségű, gyenge és ha lehet akkor finomabb cigit szeretnék.

Tudtok ilyet ajánlani?

21/F



2019. máj. 23. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*Green-t
2019. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez a Pepe márkájú megtalálható az itthoni dohányboltokban is? Ha tényleg ilyen jó, akkor tennék vele egy próbát.
2019. máj. 26. 13:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet kapni, de már csak az egységes olajzöldes csomagolásban. Adalékmentes, nagyon lágy a füstje és nem marad annyira undorító utóíze.
2019. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem vennék, hanem veszem is...külföldröl természetesen...
2019. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: És megkérdezhetem milyet veszel? Esetleg, hogy honnan?
2019. máj. 28. 00:37
 16/16 anonim ***** válasza:
camel, dunhill, essenze szivarka, marbolo e rossz, régen szofitam de szerintem az bénább..
2019. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!