Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teljes testnevelés felmentés?

Teljes testnevelés felmentés?

Figyelt kérdés
Iskolaorvos/védőnő adhat felmentést? Sokszor fáj a bokám és voltam már ortopédusnál de nem derült ki semmi. Azt mondta hogy az iskolaorvostól kérjek mert izületi fájdalomra elvileg adnak. Akkor ő tud adni szakorvosi vélemény nélkül is?

2019. nov. 30. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ortopédus véleménye szakorvosi vélemény.
2019. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz, csak úgy értettem hogy nem írt semmit a papírra amit kaptam tőle. Csak hogy lúdtalpam van és fáj a bokám
2019. nov. 30. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd az iskolaorvos megmondja, hogy hogyan tovább, te csak fordulj hozzá, vigyed a papírt, mondd el, hogy mit mondott a szakorvos, aztán lesz, ami lesz, ne izgulj.
2019. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

A lúdtalp megfelelő betéttel orvosolható, rendbe hozható, ez nem egy olyan betegség, ami miatt teljes felmentést kellene kapni. Ha az ortopéd orvos nem írt semmit a papírodra, valószínűleg nincs nagyobb gond.

Nem szereted a testnevelés órát? Pedig mozogni kell!

2019. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mozgok én sulin kívül, de a testnevelés órák megalázóak és semmi értelmük nincs
2019. nov. 30. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mit mozogsz, ha ez a rettenetes fájdalom nem jön ki, csak tesi órán?
2019. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is adhat felmentést. Nekem is ő adott. Maximálisan megertelek én is utaltam. Csak arra jók hogy megutáltasság a mozgást a gyerekekkel. Pedig sportolni jó. Szóval nekem sem azzal volt a bajom. Azt sem akartam hogy azért legyen pocsék az átlagom minden targyból 5 voltam mert nem tudok gyorsan futni és nem tudok felmaszni a kötelre meg félek a szekrenyugrasnal hogy megsérülök stb. Majdnem megbuktam így inkabb szereztem felmentést. Mint utóbb kiderült billentyűhiba miatt nem tudtam lefutni a 600 métert sem. Amire fel kellett volna figyelnie a tanárnak hogy valami nincs rendben. Durva hogy még csak nem is hozzáértőket alkalmaznak. Kórhaz is lehetett volna a vége.
2019. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 biciklizni szoktam, azért az teljesen más mint amit tesin csinálunk..
2019. nov. 30. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
A biciklizés pont terheli a bokát... Neked nem szervi bajod van. Én egyszerűen béna vagyok, 3-assal röhögve végigcsináltam a középiskolát, nem másztam kötélre, nem ugrottam szekrényt, kézen sem álltam stb. Futottam, minden labdajátékot élveztem! Te szégyelled magad valami miatt, amiről esetleg nem is tehetsz, azt kellene tudni, hogy mi az?!
2019. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet de az tök más ha biciklizek a saját tempómban, úgy ahogy nekem kényelmes, mint hogy azt mondja a tanár fuss le 1 kilométert nemtudom hány perc alatt és nem állhatsz meg különben karó
2019. nov. 30. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!