Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teljes testnevelés felmentés?

Teljes testnevelés felmentés?

Figyelt kérdés
Iskolaorvos/védőnő adhat felmentést? Sokszor fáj a bokám és voltam már ortopédusnál de nem derült ki semmi. Azt mondta hogy az iskolaorvostól kérjek mert izületi fájdalomra elvileg adnak. Akkor ő tud adni szakorvosi vélemény nélkül is?

2019. nov. 30. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy egy kicsit túlsúlyos?
2019. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. 60-61 kg vagyok.
2019. nov. 30. 12:37
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Akkor csak edzetlen vagy. 1km az semmi, az alatt nem kell megállni. Biciklizz rendszeresen, ha azt élvezed, de fokozd a tempót, vagy keress valami dinamikusabb mozgást!
2019. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam túlsúlyos és nem bírtam futni. Egyszer futottam le a 600mes kört hogy ne buktassanak meg. A végén elájultam. Egyebként az sem volt kellemes ha már a szégyenlősségről beszelünk hogy bicikli gatyaba meg pólóba kellett vegig menni a városon a néltadionnal lévő futópályáig vagy a ligetbe. Nekem nem állt jól sosem a rövidnadrag, megalazó volt. Az utcan röhögtek eajtunk meg kurjongattak utanunk férfiak. Futas közben meg kiröhögtek. Nem az az élmény amit barkinek kívanok szeretettel. Órakon folyton lesérültünk. Van akire raborult a szekrény ugrás közben. Van aki fejre esett kezenallásnál elvitte a mentő. Nekem kitört a bokám mikor leugrottam a gerendáról. Más a kötélről esett le és eltört a keze. Szörnyű volt az egész. Nem szabadna ezt osztályozni. Mozgasról kéne hogy szóljon a dolog nem elmebeteg feladatokról aminek semmi értelme. Mire jó 17 évesen megtanulni kézen allni meg fejen? Hol fogod használni? Mikor úszni jartunk azt én is szerettem és jó jegyeim voltak. Mindenki masban ügyes de nem azt nézik. Sok mozgasformat kiprobalni sincs lehetőség a suliban.
2019. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!