Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék egy olyan egészségügyi embert, vagy beteget aki megtanítana a lecsapoló katéter használatára?

Figyelt kérdés

Az ok: az állandó katéterviselése gennyesedés okoz, és konzervál...

Eddig próbálkoztam orvosokkal, ápolónőkkel és nem sikerült...Gonosz és érdektelen hozzáállást találtam, hóindulatot nem. Jelenleg az önálló gondolataim következtében kifelé megyek a halál torkából, az orv-osok rosszindulatú ellenkezésének ellenére...Tisztelet egy-két rendesebb orvosnak mint kivételnek...



2020. máj. 3. 10:05
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

# 9

Érdekelne hogy mi az hogy hólyagtorna és hogyan kell csinálni...

2020. máj. 4. 10:40
 12/45 anonim ***** válasza:
A te esetedben tök mindegy mi az a hólyag torna így a részletek ismeretében mert nem segít rajtad. A fertőzést kellene megszüntetni amihez antibiotikum kell. Meg az hogy rendezd valahogy a biztositasodat mert addig az orvosok keze is meg van kötve hacsak nem haldoklasz. Amúgy 1. nagyon bicskanyitogato ez a pattogó okoskodó stílusod. Talán nem így kezelnenek mindenhol ha megadnad az alapvető tiszteltet. Például ha bekopogsz valahova megvárom még szólnak vagy ajtót nyitnak nem akarsz berontani. Ha ennyire erőszakos vagy persze hogy ellenszenvet valtasz ki, nekem eszembe se jutna berontani egy orvosi rendelőbe. 2. A katetert nem szabad csak úgy szakképzetlen embernek ki be rakosgatni mert felsertheted vele a húgyvezeteket, hugycsovet. És majd ha kapsz tőle egy jó kis szepszist akkor is az orvosokat fogod hibáztatni. Szóval ne nyulkalj hozzá, főleg ha férfi vagy mert a férfiak húgyvezetekeben több görbület is van. 3. Nem értem hogy mi a feneert jó az neked hogy nem engeded a katetert addig amég a fertozesed meg nem gyógyul és nem tudsz magadtól pisilni. Jó érzés szenvedni a feszülő holyaggal?
2020. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

# 12


Az ajtón való illedelmes kopogást és várakozást tisztelettel de határozottan visszautasítom.


Utólag kiderült hogy rendes sürgősségiről kellett volna átszólni az urológia sürgősségire , de ezt elmulasztották. Ne mond nekem hogy egy betegnek 1-2 órát kellene ott ücsörögnie fájdalmak közepette mert a hozzád hasonlók így képzelik el az orvosi ellátást, csengőt kirakni nincs eszük de ajtót bezárni igen...

Leírtam, miért vagyok ingerült és szerintem jogosan. Amit leírtál azokat én is tudom. Mégis én a saját fejem után akarok menni. Véleményem szerint te is valami ápolónő féle vagy, de ebben a stílusban több segítséget nem várok tőled.

2020. máj. 4. 11:17
 14/45 A kérdező kommentje:

Meg az hogy rendezd valahogy a biztositasodat mert addig az orvosok keze is meg van kötve hacsak nem haldoklasz. Amúgy 1. nagyon bicskanyitogato ez a pattogó okoskodó stílusod. Talán nem így kezelnenek mindenhol ha megadnad az alapvető tiszteltet.

------------------------------------------


Először az orvos tisztelje meg a beteget meg az ápolónő, és ne akarják porig alázni. És közölni vele hogy utálják amiért bunkó módra zavarja őket...

Nekem meg a te stílusod a bicskanyitogató...Számtalan beteggel beszéltem már. Sorstársakkal, akiket a ti nagyszerű orosi ellátásotok tett nyomorékká.

Te sem figyel sz oda arra amit írtam. Rendezett biztosítással rendelkeztem, ennél rendezettebb nem lehet.

Franciaországiban van az állandó bejelentett lakcímem 35 éve.

Oda se figyelsz csak hajtogatod a primitív sintér álláspontotokat...

2020. máj. 4. 11:23
 15/45 anonim ***** válasza:
Azt írtad Franciaországban van biztositasod, nem? Na most szerinted ezzel itthon mit lehet kezdeni?
2020. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy inkább az üldözési mániadat kellene először kezelni mert addig a másik bajodat nem hagyod. Menjél akkor a saját fejed után, szenvedj attól hogy nem tudsz pisalni és ne hagyd a katetert. Végülis neked ez így biztos hogy jobb. :D csak azt nem sikerült még elmondanod hogy végülis akkor mit szeretnél.
2020. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

"Az ajtón való illedelmes kopogást és várakozást tisztelettel de határozottan visszautasítom."


Szóval paraszt vagy. Tiszta sor. De veled azért legyenek kedvesek és aranyosak.

2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasitasz mindent szóval mit is szeretnél?
2020. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen kérem hogy azok akik a kérdéskiírását nem tudják elolvasni és megérteni azok ne engem próbáljanak a helyzetért felelőssé tenni. Azok akik meg nem képesek a biztosítási helyzetet értelmezni azok fogják karon az előbbieket és menjenek oda ahová gondolom de illedelem okán nem írom le.

Primitív ápolónők meg ha nem tudják kezelni ezt a stresszes munkát azok menjenek el kapálni. Akik meg sértegetnek azok meg kérdezzék meg a mamájukat hogy jól van e?

Majd megtanulja mindenki, ki előbb ki később hogy nagyon súlyos gondok vannak az orvosi ellátással és ez nem azon múlik hogy a beteg nem vár türelmesen egy kihalt folyosón órákig, amíg előbújik valahonnan az elkényelmesedett személyzet...Azt hiszem súlyos büntetéseket, és foglalkozástól való eltiltások nélkül marad ez a bűnözői magatartás. Ha valakinek kéltségei vannak akkor olvassa el az index-en az urológiai betegek panaszait és látni fogja, hogy véleményem nem egyedi és nem elszigetelt...Az egyik betegnek engedélye nélkül eltávolította egy hententes bűnöző a prosztatását pedig nem is volt rákos ha megtalálom a bejegyzést akkor beteszem, még telefonszáma is van.Felhívhatjátok...

addig is:

[link]

[link]

[link]

Addig is még egyszer kérem aki a kérdésben nem tud segíteni csak kekeckedni az húzzon innen...Ha meg itt akar vacakolni, ám megteheti de szarakodására nem fogok a továbbiakban reagálni. Mindent leírtam aki érti érti aki nem az hát nem...

2020. máj. 4. 13:48
 20/45 anonim ***** válasza:

Én is megkerdeznem a te mamad jól van e amikor nem tudod megadni az alapvető tiszteletet a másiknak az előítéleteid miatt. Én voltam aki azt írta hogy felsértheted a húgycsöved ha te magad mozgatod ki be a katétert és szepszist kaphatsz.


Azt írtad ezzel tisztában vagy de inkább mész a saját fejed után.


Hát akkor menjél. Most mit csináljunk veled vagy mit mondjunk?


Tudod mi az a szepszis? Vérmérgezés. Ha felsérted a húgycsöved (lehet hogy észre se veszed mivel a katéterezes egyébként se egy kellemes dolog) akkor egyébként is megvan rá az esélyed de így hogy tombolnak a baktériumok benned így szinte boritekolt.


És majd szépen sorban állnak le a szerveid és lassú fájdalmas halalod lesz, addig még a gépek és az eü dolgozók akiket most annyira szidsz életben tudnak tartani.


Nem véletlenül tanuljak ezt és sok minden mást évekig. Azt hiszed olyan okos vagy hogy itt neten leirja valaki te meg profi leszel benne?


Hát akkor hajrá, csináld. Végülis pont jó lesz korona vírusus időkben hogy egy hülye foglalja a lélegeztető gépet.

2020. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!