Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék egy olyan egészségügyi embert, vagy beteget aki megtanítana a lecsapoló katéter használatára?

Figyelt kérdés

Az ok: az állandó katéterviselése gennyesedés okoz, és konzervál...

Eddig próbálkoztam orvosokkal, ápolónőkkel és nem sikerült...Gonosz és érdektelen hozzáállást találtam, hóindulatot nem. Jelenleg az önálló gondolataim következtében kifelé megyek a halál torkából, az orv-osok rosszindulatú ellenkezésének ellenére...Tisztelet egy-két rendesebb orvosnak mint kivételnek...



2020. máj. 3. 10:05
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

# 40

Tisztelt Doktor Úr! Már ha Ön doktor! Mondjuk illet volna beírni hogy mely szakterületen...


Ha Ön valóban orvos,akkor az amit ideírt az nagy tudatlanság és nagy szégyen Önre nézve!


Egyenként és érdemben meg tudnám válaszolni kérdéseit, de szerintem már leírtam korábban.


Sajnos ön vagy nem olvasta el vagy figyelmetlen volt. Mint a legtöbb eddig megismert orv-os...


Jellemző a bugris orvosokra ez a beírás. Tudatlan beképzelt és rendreutasító.


Kérem szerencséltessen meg másik kérdést is, ott is szívesen fogják venni tudatlan firkálását....Ballalgjon tovább...

üdv

kérdező!

2020. máj. 5. 19:41
 42/45 anonim ***** válasza:
Saját magadat nem tudnál megkétszerezni. Más férfi egy nap töbször is katétert feldugja. .
2020. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Baráton saját maga katéterezi magát napi töbször is.
2021. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

A valaha volt legprimitívebb, ostobább, szellemileg legsötétebb, undorítóan bicskanyitogató stílusú idióta kérdés az, amibe most véletlenül belefutottam. Remélem, hogy a kérdezőt rövid úton kitiltják innen, és soha többet nem látják el se Magyarországon,

se máshol. Szégyellnivaló lenne egy ilyen emberre pazarolni az eü. dolgozók idejét és energiáját.

2021. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olvasgattam a beírásokat.

3 év telt el az utolsó óta.


Most mi van veled kérdező?

jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!