Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék egy olyan egészségügyi embert, vagy beteget aki megtanítana a lecsapoló katéter használatára?

Figyelt kérdés

Az ok: az állandó katéterviselése gennyesedés okoz, és konzervál...

Eddig próbálkoztam orvosokkal, ápolónőkkel és nem sikerült...Gonosz és érdektelen hozzáállást találtam, hóindulatot nem. Jelenleg az önálló gondolataim következtében kifelé megyek a halál torkából, az orv-osok rosszindulatú ellenkezésének ellenére...Tisztelet egy-két rendesebb orvosnak mint kivételnek...



2020. máj. 3. 10:05
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
49%

Igen ugyanazt mantrazom, azt hogy csináld magadnak nyugodtan ha úgyse lehet meggyőzni az ellenkezőjéről.


Az hogy létezik önkatéterezés még nem jelenti azt hogy csinálni is kell.


Sok embernek van bent állandó katetere és ők is időközönként visszajarnak az urologiara csereltetni. Nem véletlenül.


Figyelj nekem mindegy. Én tudok pisilni. Nem az én egeszsegemmel játszol.


Csak elmondtam milyen kilatasaid vannak. Láttam már fiatal férfit gépekre kötve haldoklani a vermergezes miatt. De te tudod.

2020. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Nem értelek, sohasem válaszolsz egyenesen...

de ha már a veszélyességet mantrázod akkor miért nem beszélsz a TURP operációról ami egy 70 éves technika és ezt erőltetik rá a férfiakra és mindenféle szörnyűséges következményeket zúdítanak rájuk. Élethosszig tartó pelenkázás, retrográd ejakuláció, impotencia. Továbbá szív és érrendszeri problémák... Minden beavatkozás kockázatos lehet. De mit az én példám is mutatja, most már kb. 110 órája nincs katéter bennem, pedig minden orvos visítva belém akarta nyomni...Már bocsi, de ez nem azt bizonyítja hogy nem kell bevállalni olyan utakat amit a hívatalos orvoslás nem ajánl. Lehetnek kivételek, melyek nyereséggel kecsegtetnek...Ha te mindig azt szajkózod amit a tetves orvosok is csak onnan tudnak hogy ők is ezt hallották és ezt adják tovább akkor csak fogja vagy egy elavult orvoslásnak. Le ne írd még egyszer, az önkatéterezés veszélyes...És most fejezzük be ha nem tudsz újat mondani vagy megtanítani erre a technikára...

2020. máj. 4. 20:27
 33/45 anonim ***** válasza:
De az megvan hogy te is ellent mondasz magadnak? Most akarsz katetert vagy nem? Mert büszke vagy magadra hogy visszautasitottad és így is tudsz pisilni de közben meg akarod tanulni az önkatéterezést. Ha annyira jól vagy akkor minek?
2020. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Többször leírtam, biztossági tartaléknak, de hát tényleg hagyjuk...amit nem akarsz azt úgysem értesz meg. tényleg hagyjuk többet már nem válaszolok...VÉGE

Azt hiszem jogosan vagyok büszke és toposabb ha azt mondom nagyon örülök hogy reményeim szerint kikerültem a sintérek karmai közül...

2020. máj. 4. 20:36
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad de mindegy. Épp azt kérdeztem már az elejétől hogy tulajdon képen mit is akarsz mert semmi nem volt jó. Lehet hogy most büszke vagy magadra és szerencséd volt de csúnya vége is lehetett volna. És persze kellemetlen az a kateter de nem értem miért volt ez így jobb hogy inkább kinlodtal a pisilessel. Nem örökre szólt volna csak addig amég meggyogyulsz a fertozesbol. Illetve még nincs vége ha jól tudom.. Na majd elvalik. Csak az a baj hogy attól hogy szerencséd volt azt hiszed hogy jól csináltad. Pedig igazából kinoztad és veszélynek tetted ki saját magad. Na mindegy. Ha megmaradsz vegyél illemtan órákat. 🤣 Jobbulast.
2020. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
nekem szűkület miatt helyeztek fel katétert és sokáig kellett is viselni. Sajnos sok helyen az orvosok nem foglalkoznak az emberrel, de persze a betegen is sok múlik. A gyulladás sajnos előfordul, de akkor azt kezelni kell célirányosan
2020. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

# 36

És milyen szűkület volt? Húgycső, prosztata, húgyhólyag záróizom? Mitől és hogyan zajlott le az egész?

A második dologra vonatkozóan eddigi tapasztalatom hogy 10-gől nyolc orvos, még a rendes hentes és mészáros szintet sem éri el. dolgozni egyáltalán nem akarnak és gyűlölik a betegeket. De én befejeztem a velük való szépelgést.

Ha még egyszer elkezd valamelyik genyáskodni, pimaszkodni és szemtelenkedni akkor beolvasok neki....Fontos hogy az ember felnőjön a betegségéhez, mert akkor a patkány orvosok nem tudják kidumálni...és becsípni, megkínozni és tönkretenniök az egészségét...


Az ápolónők meg nyalják ezerrel az orvosok seggét. De mondjuk azok között is volt 1-2 jobb indulatú. De olyan is volt az ápolónők között aki jobb indulatú volt de aztán lefoszlott róla a szerep és beállt a genyák közé....

2020. máj. 5. 15:08
 38/45 anonim ***** válasza:
húgycső szükület volt
2020. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltal még rá hogy ha veled mindenki gonosz akkor benned lehet a hiba? Te tipikus olyan ember lehetsz aki veri az asztalt a tescoban is hogy panaszkonyvet kér mert béna volt és félre olvasta az árat. 😂
2020. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok. Elkezdtem olvasni, kb. a felénél durrant el az agyam kérdező. Nincs magyar biztosításod, tehát gyakorlatilag jófejségből lát el itthon mindenki és nem is akarod ezt rendezni az OEP-nél tehát a magyar emberek biztosításán élősködsz. Ezen kívül bunkó vagy és semmi együttműködés nincs benned.És persze az orvos, meg a nővér, meg mindenki más a hülye. Ha ilyen okos vagy old meg a problémáid egyedül.
2020. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!