Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék egy olyan egészségügyi embert, vagy beteget aki megtanítana a lecsapoló katéter használatára?

Figyelt kérdés

Az ok: az állandó katéterviselése gennyesedés okoz, és konzervál...

Eddig próbálkoztam orvosokkal, ápolónőkkel és nem sikerült...Gonosz és érdektelen hozzáállást találtam, hóindulatot nem. Jelenleg az önálló gondolataim következtében kifelé megyek a halál torkából, az orv-osok rosszindulatú ellenkezésének ellenére...Tisztelet egy-két rendesebb orvosnak mint kivételnek...



2020. máj. 3. 10:05
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

20-nak

Megkérdezném akkor hogy neked milyen képesítésed van? Ápolónő vagy orvos??

2020. máj. 4. 16:48
 22/45 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Nem változtat az igazságon.
2020. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert tudni akartam hogy csak okoskodsz, vagy csak mantrázod, amit leírsz. De úgy látom jobb ha befejezed ezt a rám írogatást.Minden jót...Legyen békés utad, és ne zaklass tovább...Egyébként pedig elmondanám 108 óra telt el azóta hogy kiszedtem magamból az állandó katétert. Jelenleg már sokkal jobban vagyok, hogy saját fejem után mentem...Természetes hogy ez még nem a vége a történetnek, de ha mégis minden estre intő jel hogy a pénzéhes sintér orvosok tanácsait kritika nélkül elfogadjuk...
2020. máj. 4. 17:29
 24/45 A kérdező kommentje:

# 22

Már ez is nagyon gázos hogy ilyen választ írtál...Ezek szerint szégyenled a végzettségedet. Én ápolónőre tippelnék, a stílus alapján... Meg aztán egy orvos nem is fecsérelni itt az idejét...

2020. máj. 4. 17:48
 25/45 anonim ***** válasza:
Nem szégyenlem de ha azt írom hogy ápolónő vagyok az ostoba előítéleted miatt el se gondolkozol azon hogy igazam lehet. Bár ahogy látom így se. Csak hajtod a saját hülyeséged mert te mindenhez is jobban értesz. De aztán majd ha nem tudsz hugyozni és majd szét robban a holyagod hova is fogsz menni? Ja igen a sürgősségire a rohadt eü dolgozókhoz....
2020. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Szerinted miért koptatom itt az ujjam hogy leirjam mennyire veszélyes amit csinálsz? Biztos azért mert egy lelketlen sinter állat vagyok....
2020. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

# 25

Ok. szóval ápolónő vagy. Nem rovok fel semmit neked, értékelem hogy koptatod az ujjad. Mint írtam egy sintér orvosról még fel sem tételezném hogy ilyet csináljon. Először is megköszönném hogy segíteni akarsz. Tudomásul vettem hogy veszélyes, és ezért is kerestem segítséget aki megtanít.Ha ebben pénzért sem akarsz segíteni, hogy megtanulja, ezt is l tudom fogadni, és nem foglak szidni sem érte. Elmondtam, de még egyszer elmondom, hogy csak végszükség esetére akartam megtanulni és alkalmazni.

Jelen pillanatban az én talpraesettségemnek, de nevezhetjük erőszakosságomnak köszönhetően jelentősen javult az állapotom. A halál, torkából visszarángattam magam,de legalább a leroncsolásom küszöbéről... Az előbb voltam a benzinkúton és vettem 6 flakon 1,5 literes ice tee-t, mert olyan jól működik a vizeletkijárat...Azért illene elismerned hogy ez már valami...

Más...

Ma délután felhívott a magánklinikáról az az orvos aki a múltkor több alkalommal is cserben hagyott és mímelt méltatlankodva számon kérte miért nem jelentkezem.

Nyilván be akarja szedni az 520.000Ft-ot az operációért.

Elég szomorú...Most ezek után hogy bízhatnék meg benne???

2020. máj. 4. 19:47
 28/45 A kérdező kommentje:

Annyit azért elárulhatnál hogy az urológián dolgozol vagy csak érintőlegesen vagy kapcsolatban??

-----------------------

Egyébként pedig ha te nem vagy sintér állat akkor meg nem kell magadra venni a kritikát. Egyébként és nem is tételeztem fel soha egy pillanatig, hogy aki nekem ide ír és jóindulatú tanácsot akar adni az a sintér állat kategóriába tartozna.

viszont nem is kell takargatnod mások gazemberségét, mert az a bűnök eltusolása. Egyfajta bűnrészesség, még ha nem is büntetőjogi kategória.

2020. máj. 4. 19:53
 29/45 anonim ***** válasza:
Nézd, elmondtam miért veszélyes, persze lehet hogy szerencséd lesz és nem lesz semmi bajod de felesleges kockázatot válasz. Mert végülis ugyanazt csinálod amit az orvosok akartak csak magadnak. Ezt nem lehet neten megtanitani. És ez nem egy olyan dolog amit jó ötlet ha magának csinál egy ember. Mi se kateterezzuk magunkat, nem veszünk vért magunknak stb. Mert egyszerűen annyival nehezebb magának csinálnia az embernek hogy lehet hogy több kárt csinál az ember mint hasznot. Sajnálom hogy nem bízol az orvosokban, tudom milyen érzés mikor kétségbeesett az ember és kiszolgaltatott. Mert képzeld mi is szoktunk betegek lenni. És mikor bemegyek egy másik osztályra vagy szakrendelobe ahol nem ismernek nincs rám írva hogy eü dolgozó vagyok szóval nincs protekciom még mielőtt ezzel jönnél. Ennek ellenére nem csalódtam még az orvosokban. Egy kicsit neked is meg kellene tanulnod bízni bennük. Nem mondom hogy minden orvos és ápoló tökéletes és tévedhetetlen mert ők is emberek szóval nem tökéletesek de hidd el hogy nem véletlenül tanulnak hosszú évekig. És amég ennyire nem bízol bennük és elutasitasz mindent addig nem tudnak rajtad segíteni. Neked is kicsit kevésbé kellene tamadonak lenned. Egyébként remélem meggyogyulsz attól függetlenül hogy milyen stílusban beszéltél velem, mert remélem hogy ez csak a betegség miatti kétségbeesés miatt van és nem azért mert egyébként is paraszt lennél.
2020. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Mindig csak ugyanazt mantrázod...így veszélye úgy veszélyes...

Akkor nézd meg ezt a videót, ahol animációkon mutatják be férfiak és nők ön katéterezését...

erre válaszolj, akkor mi ez a reklám?? Vagy ez valami másfajta katéter??

[link]

2020. máj. 4. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!