Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megmondaná valaki, hogy azok,...

Megmondaná valaki, hogy azok, akik két szalmaszálat sem tettek keresztbe a járvány során a védekezés érdekében, azoknak mire jár a fél millió?

Figyelt kérdés

Pl. iskolaorvosok, szabadságon, fizetési nélküli szabadságon, betegszabadságon, állásidőn, gyesen(!), gyeden(!) lévők ???

Ők mit tettek az ügy érdekében?

[link]


2020. jún. 6. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Itt most nem arról volt szó, hogy mindenki kap, hanem az egészségügy bizonyos rétegei, és itt van a pont, ennyi.

Azt nem tudom téged az miért zavar, ha más kap valamit, de ez nem jelenti azt, hogy te nem érdemelted volna meg, vagy sok más dolgozó. Egyébként lehet, hogy én sem kapok semmit, de tudod ha más munkatársam fog kapni, akkor nem leszek rá irigy.

2020. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mert utálom az igazságtalan, hozzánemértő döntéseket.

Aki így dönt "kicsiben", az "nagyban" sem jobb.

2020. jún. 7. 20:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd fel az erre megfelelő hatáskörrel rendelkező államtitkárt és tárgyalj róla vele.
2020. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mint több helyen is megjelent - bár te biztosan nem olvastad - a "megfelelő hatáskörrel rendelkező államtitkár" még csak azt sem tudta megmondani, hogy kit miért húzott le utólag a szakállas. Mi a francért tárgyaljak én bárkivel, aki elől a saját munkájához szükséges információkat is elrejti a főnöke? Mekkora kupleráj és/vagy diktatúra kell legyen ehhez mégis egy ilyen szak(?)minisztériumban?

Hány éves vagy, hogy még hiszel a mesékben? Számtalan megkeresés megy formálisan és hivatalosan nálam sokkal illetékesebbektől és jelentősebb szervezetektől ebbe és más minisztériumokba. És évek óta az a divat, hogy nemhogy nem tárgyalnak róla, szimplán nem válaszolnak, problem solved. Tekintélyelvű irányítás folyik mindenhol, nyisd már ki a szemed.

2020. jún. 7. 21:53
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Neked nem tudom mi bajod van, sajnálod másoktól, talán majd egyszer te is kapsz és akkor megnyugodsz, bár nem érdemled meg.
2020. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, sajnálom bizonyos csoporttól, mert nem érdemelték meg.

És szerinted ez azokra nézve pl nem megalázó, akik valóban az első sorban voltak, sőt meg is fertőződtek, és egy platformra helyezik őket a portással, meg az otthon lébecolóval ?

Te gondolom Pénztáros Lőrinctől sem sajnálod a pénzt, mert hiszen talán majd egyszer te is kapsz.

2020. jún. 8. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!