Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináltok, ha kötelezővé...

Mit csináltok, ha kötelezővé teszik a vakcina beadását?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól, akik semmiképpen sem szeretnék beadatni.

2020. dec. 26. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
16%
Akkor a többi vakcinát sem kell felvenni, MMR, BCG, dTap, HiB...legyen csak jó ki gennyes agyhártyagyulladásod, vagy tbc-d! Ennyi ésszel is élnek emberek, ez hihetetlen.
2020. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
30%
Pedig pár éve még csak nevettünk azon hogy van pár oltás ellenes hülye. Nem is gondoltam volna hogy ez egyszer komoly probléma lesz.
2020. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 laciku 02 ***** válasza:
29%
Én alig várom hogy sorra kerüljek és be adatom magamnak.Van akainek a síma influenza oltás is árt. Mégis hasznos az oltás.
2020. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
86%
Olvastam a beleegyező nyilatkozatot szóval inkább egyenlőre nem. Tudom hogy minimális a rizikó de ha mégis beüt valami akkor kéz kezet mos és kártérítési igény sincs temetkezésre sem.
2020. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
79%

látom már csak az oltáspárti egyén tombol csak :D


én nem szeretném beoltatni magam, viszont ha tényleg az lesz hogy csak akkor mehetsz ide oda ha van oltásod, az akkor beb*szik. akkor lehet tüntetések lesznek. főleg ha ezt pl boltokra, munkahelyekre vonatkoztatják.


egymásnak estek itt hogy ki nem, vagy ki oltatná be magát, ennyi erőből a kínaiakat is fikázhatnátok ahonnan állítólag jött :D

aki be akarja annak hajrá, szívesen oda adnám az enyémet is.

de szerintem érthető hogy valaki egy ilyen hirtelen összecsinált, kotyvasztott valamit nem akar beadatni magának, és nem kéne leminősíteni.

illetve sajnos a politikában mindig sok a csalás hazudozás stb, nem csoda hogy az emberek nem hisznek már semminek senkinek, így az oltásban sem hisznek, csak az átb*szást látják ebben az egészben.

2020. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
26-os: Szívesen kifejtem a véleményemet egy szélesebb látókörű embernek, de te így, ezzel a hangsúllyal és hozzáállással nem vagy méltó egy vitára, de nyugodtan tombolj tovább.
2020. dec. 28. 00:42
 37/67 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom elképzelni, hogy kijelentenék, hogy a lakosság egészének kötelezően elrendelik az oltás beadatását (pláne így választások előtt), viszont a kényszerítő intézkedéseket, pl nem mehetsz moziba, nem utazhatsz, egyszóval korlátoznak azt annál inkább elképzelhetőnek tartom. Láttam, hogy 1-2 oltás ellenes és oltás párti már-már egymás torkának esett, amit azért tartok szörnyűnek, mert mindenki maga dönti el, hogy beadatja-e vagy sem, az hogy a másik hogy dönt, az már nem tartozik rá. Én megértem azt is, ha valaki azt mondja, hogy igenis védett akar lenni, mert akkor nagyobb eséllyel ő sem adja tovább a vírust, de azt is megértem, ha valaki fél tőle a megfelelő információk hiánya és a fejlesztés menete miatt.
2020. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
14%
Én azért tartom hülyének az oltás elleneseket mert mindenki jön ezzel hogy túl gyorsan rakták össze. Mintha bármelyik tudná miből áll egy vakcina előállítása. Mintha bármelyik utána nézett volna miért volt gyorsabb. A nyakamat rá hogy 90 százalékotoknak alapvető anatómiai ismerete sincs, de azért retteg hogy "ki tudja mit okoz bennem". Nem lehet mindenki tudós. Nem lehet mindenki okos. Nem szégyen ha nem vagy okos. De amikor az ilyen buta emberek agresszíven és nevetségesen (lásd rajta volt a kupak a tűn) terjesztik a hitüket az bosszantó.
2020. dec. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
91%

én se akarom beoltatni magam

de nem mondanám magam oltásellenesnek, mert azok amit gyerekkorba beadnak, nem vagyok azok ellen.


szerintem azért vannak ez ellen a koronavírus oltás ellen, mert sokan ebben a járványban a politikát látják, hogy bezárnak sok mindent, elvesztik a munkájukat. vegyed a maszkot és viseld, nem hinném hogy ilyen terítőből meg mindenféle gatya anyagból készített maszk majd megvéd. tömegrendezvényeket eltörik de focimeccs az megmarad (tudom most már az sincs).


senki se hiszi el szerintem hogy egy év alatt összecsaptak egy oltást amit már tolnak bele az emberbe mert tesztelték és jó.

én megértem azt aki így van vele és nem kéri az oltást, aki meg be akarja oltatni magát annak senki se lesz az útjába.

2020. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
10%

"senki se hiszi el szerintem hogy egy év alatt összecsaptak egy oltást amit már tolnak bele az emberbe mert tesztelték és jó."


Ezt nem hinni vagy nem hinni kell. A templomban kell hinni. Néz utána miből áll egy vakcina előállítása és miért volt ez ilyen gyors. Megvan az oka.


Persze hogy van benne politika. De attól még a járvány valós. Szerinted kockaztatna bármelyik kormány a népszerűségét egy olyan járvány miatt ami nem veszélyes? Nyilván nem. Ha nem lenne muszáj szerinted bevallalta volna bármelyik ország a gazdasági visszaesést a bezarkozasok miatt? A kormányoknak is az az érdeke hogy ennek minél hamarabb vége legyen. Hogy behozza a lemaradást a gazdaság. Ahhoz meg el kell törölni a vírust. Akkor szerinted nem érdekük hogy működő és hatásos vakcinát adjonak a népnek?

2020. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!