Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináltok, ha kötelezővé...

Mit csináltok, ha kötelezővé teszik a vakcina beadását?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól, akik semmiképpen sem szeretnék beadatni.

2020. dec. 26. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
23%
#8as, a te ostoba agyad úgysem tudja felfogni hogy azok amik a vakcina mellekhatasai lehetnek bármelyik mezei gyógyszer mellekhatasai is lehetnek. Egy aszpirintol is kaphat valaki anafilaxias sokkot és meghalhat.
2020. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
79%
Akkor adassátok be, nem én kezdtem szidni azt, aki beadatja, hanem az előttem szóló gusztustalan írása nyitotta ki a bicskát a zsebemben. Nem én rettegek a mellékhatásoktól, hanem az írása miatt neki kívánom azokat;)
2020. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
86%
Ő kezdte, hogy tudatlan, okoskodó, aki nem adatja be, pedig szerintem csak nem akarnak mindenféle mellekhatást, mikor lehet,
2020. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
79%
Hogy el se kapnák a vírust egyébként. Olvassátok vissza mit írt, erre nem lehet máshogy reagálni...
2020. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
25%
11-es, van még remény az emberekben. Hihetetlen mennyien vannak az oltás ellen, mikor bármelyik másik vakcinának is vannak mellékhatásai, mégis kötelező az MMR, BCG, HiB és társaik és örülnek hogy nem lesznek tbc-sek, vagy nem lesz gennyes agyhártyagyulladásuk. Az jól van, de ez a vakcina ördögtől való...
2020. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
85%
Tehát mégegyszer, annak akinek nehezebben megy a szövegértés: nem félek a mellékhatásoktól, hanem remélem, hogy az előttem szólónak fog előjönni az összes mellekhatás, mert rossz embernek tartom.
2020. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
92%
Akinek nem inge, nem veszi magára!
2020. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
32%
Tudod miért bicskanyitogato ha valaki nem oltatja be magát? Azért mert addig áll jogában valakinek hülyének lennie amég azzal mást nem veszélyeztet. Leszarnam én hogy xy oltasellenes, virustagado, konteohivot elviszi e a korona vagy nem. De lehet hogy pl őt nem öli meg, viszont megfertozi mamamat akinek 100 éve van 70 fele betegsége és egyből meghal. Az idióta vírus tagadok csak azt felejtik el hány embert ölnek meg a felelőtlen viselkedesukkel. Igen talán olyanokat akik amúgy is betegek. De lehet azzal a krónikus betegséggel még 30 évig élt volna ha nincs a covid. A vírus meg csak úgy fog eltunni ha elég ember lesz EGYSZERRE beoltva és védve. Vannak pl immunhianyosak akiknek ugye a betegség miatt nem ajánlott az oltás de ha elkapja a covidot akkor is jó eséllyel meghal. Neki a legjobb esélye az ha a környezete be van oltva így minimális az esélye hogy elkapja. Érted? Ezért kell annak is beadatnia magának aki amúgy nem veszélyeztetett. Mert felelosek vagyunk egymásért. Szóval nekem nem az a komment gusztustalan hanem az ilyen gondolkodás.
2020. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
93%
18 Ha valóban védi a beoltottakat az oltás akkor nem kell félned .
2020. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
93%

18: Te még azt sem érted, mi az a védőoltás.

Aki be van oltva, az nem kapja el a fertőző betegséget.

Vedd fel az oltást és védve vagy, ennyi.


Ezt egy 3 éves is tudja, és te szólod le mások IQ-ját?...

Miért követeled mástól, hogy beoltsa magát?

2020. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!