Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy bunkóság aznap lemondani...

Nagy bunkóság aznap lemondani az orvosi időpontot?

Figyelt kérdés
Magánba lenne időpontom késő délutánra ultrahangra, viszont nagyon illetlen dolog aznap délelőtt lemondani vagy nem én lennék az első?

2021. ápr. 8. 12:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha már 1 hete nincs panaszod, akkor azért illett volna min. 24 órával előtte lemondani.
2021. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Még nincsen veszve semmi, ugyanis hétfőre van időpontom, csak azt se szeretném, hogy lemondom ma vagy holnap es újra elojonnek a panaszok es aztan fogom a fejem. Egyebkent nem tudhattam elore, hogy tenyleg megszunnek a panaszaim, mivel vagy 2 hetig fennalltak.
2021. ápr. 8. 13:11
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
És egy cystitisnél mit is várunk a hasi UH-tól?
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Amikor régen durván felfáztam, akkor is beutalt teljeskörű hasi és kismedencei uh-ra, szóval nem nagyon értem laikusként miért kérdőjelezed meg :D és senki nem mondta, hogy cystis, simán lehet bármi az epével, kismedencével, májjal, stb. De remélem most megnyugodtál..
2021. ápr. 8. 13:25
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Felfázás=cystitis. Ha felfázásos panaszaid vannak, diagnosztikai szempontból sokkal többre mész egy vizelet+üledék vizsgálattal, esetleg tenyésztéssel, mint egy hasi UH-val, ugyanis a cystitis nem UH diagnózis. Aztán ha az negatív, utána el lehet gondolkodni, hogy mi más oka lehet. Az epéd meg a májad pedig egy kissé arrébb van....
2021. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, legalább biztos lehetsz benne hogy nincs baj. Egyébként sem árt egy ilyen vizsgálat, legalább kizárnak mindent.
2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Akkor örülj, hogy csak cisztitiszt, holyaggyulladast tapasztaltál ilyen tunetekkel
2021. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, simán lemondhatom, mert ha esetleg megint előjönnek a tünetek, inkább urológus kell.
2021. ápr. 8. 13:48
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igen. O ker tenyesztest is, meg csinal uht is
2021. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!
2021. ápr. 8. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!