Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkóság lemondani...

Mennyire bunkóság lemondani valaki ilyen sokszor?

Figyelt kérdés

Tényleg nem direkt, de ha megbeszélünk egy talit van hogy aznap közben jön valami, behívnak dolgozni vagy bármi muszáj vagyok lemondani.

És ugyan azzal a személlyel ez már sokszor történt meg.

Ez illetlenség?



2021. márc. 31. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban olyan dolog miatt mondod le, ami halaszthatatlan, és nem azért, mert nem akarsz vele találkozni és csak kifogást keresel, akkor nem bunkóság. Én állandóan lemondok valakit, mert ha épp nem dolgom van, akkor csak szimplán nem akarok vele találkozni, mert a sok dolgom mellett örülök, ha magamra jut időm :D
2021. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ilyen esetet simán elnéz az ember, de azért ha többször előfordul akkor gyanús lesz. Oké, a melóról nem tehet senki, de ha minden mást ami közbejön a találkozás elé helyez akkor elég érthető ha egy idő után az ember már nem fogja erőltetni ezt a haverkodást.
2021. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én a másik személy helyében lennék lehet kicsit kételkednék benne, hogy tényleg halaszthatatlan dolgod van.
2021. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tényleg a sokadik eset, főleg, ha közte nincsenek találkozások/programok mert sorra mondod le őket, akkor nekem gyanús lenne, hogy kamuzol, mégha a valóságban nincs is úgy. De ha másért nem is, akkor hagynám az egészet, hisz úgy sincs elég időd új kapcsolatokra, akkor meg mire erőltetni?
2021. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakivel akarok találkozni és másodszorra lemondja, megkérem, hogy ő mondjon időpontot, ami jó neki, én alkalmazkodom hozzá.


Ha olyan a munkarendem, nem ígérem meg. Megmondom, hogy figyelj: ilyen a munkarendem, ha hívnak megyek. Erre tettem esküt, és ha nem is vagyok aktív szolgálatban, vészhelyzet esetén bármikor behívhatnak.


Ha nem erről van szó, akkor ha találkozni akarok valakivel, akár szabadságot is kiveszek.

2021. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!