Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak én nem tudtam, hogy...

Csak én nem tudtam, hogy ennyire alap a hálapénz?

Figyelt kérdés
Úgy bántak velem, mint a kutyával, a többiek fizettek, őket meg, mint valami hercegnő úgy kezelték.
2022. okt. 7. 10:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%

Ha valóban elfogadták, akkor bűncselekményt követtek el, ami súlyos pénzbüntetéssel, foglalkozástól eltiltással, börtönnel jár.

Az Orvosi Kamara kérte, hogy az országgyűlés minősítse bűncselekménynek.

De ezt vmbizonyítani kell.

2022. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy egyedül. Pont azért fizetnek szorgosan a többiek, hogy nehogy legközelebb rájuk jusson a lábtörlő szerep. Csak tudnám, hogy mért nem írja ki a tarifát az ajtóra, hogy most akciósan ingyen lehet megdögleni otthon a telefon mellett, mert azt ugyan fel nem veszik.
2022. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem alap. Én pl. már tízéve sem adtam.

Elvárták volna, de bocs, én sem kapok a fizumon felül min. 50-60 ezer ft-nyi "zsebpénzt" azért, mert elvégzem a munkámat.

2022. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Metionin ***** válasza:
82%
Én sohasem adtam és sosem voltak velem bunkók az orvosok. Nekem sem ad senki plusz pénzt, amiért elvégzem a munkám.
2022. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, ez csak merő feltételezés, amit írsz.


Konkrétan bűncselekmény az adás és az elfogadás is.

Manapság ilyet nem kockáztat egy normális orvos.


Mi a konkrét panaszod? Mi történt? Te hogyan viselkedtél a vizsgálatnál?

2022. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
52%

4: én sem adtam soha. De teljesen normálisan elláttak, és minden kérdésemre választ kaptam.

Persze nem eleve hőbörgéssel indítottam....

2022. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nem feltételezem, mondták szobatársak és láttam, hallottam is.


Engem műtöttek utoljára. Akit elsőnek műtöttek adhatta a legtöbb pénzt, mert percenként jöttek hízelegni neki.


Tőlem egyszer se kérdezték meg, hogy vagyok. Szobatársak szóltak nekik, hogy adjanak már valamit, mert fájdalmaim vannak. Az volt rá a válasz, hogy beképzelem...


Nem hőbörögtem semmit, kivártam simán azt a 10 órát mire vittek műteni. Soha nem volt egy rossz szóm se hozzájuk.

2022. okt. 7. 14:11
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

#7 szóval szerinted egy orvost aki hazavisz alsó hangon másfél milliót, motivál a kedvessegre 50-60 ezer forint kenopenz amit az átlag ki tud ugye fizetni.


Sőt mi több, ezért az összegért kockáztatja a börtönt. Ahan.

2022. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ápolókat mondom, egyébként az orvosok szép munkát végeztek szerintem. De nem akarom elszólni magam.
2022. okt. 8. 19:27
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Ápolóknak meg azért nem szoktak fizetni mert van belőlük tízen akárhány és ki tudja kikkel találkozol amég bent vagy.
2022. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!