Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak én nem tudtam, hogy...

Csak én nem tudtam, hogy ennyire alap a hálapénz?

Figyelt kérdés
Úgy bántak velem, mint a kutyával, a többiek fizettek, őket meg, mint valami hercegnő úgy kezelték.
2022. okt. 7. 10:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%
16-ossal egyet értek. Szintén eü.dolgozó vagyok, általában a pökhendi, lekezelő betegek szoktak bepróbálkozni a pénzzel és még játsszák a meglepettet meg a sértődöttet hogy nem fogadod el. Na ők ugráltatni meg okoskodni akarnak. Soha nem szolgáltatnám ki magam ilyen embereknek.
2022. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%

Amióta konkrétan bűncselekmény a hálapénz, noch dazu jócskán felemelték az orvosok fizetését, senki nem oylan hülye, hogy ilyenek miatt kirúgják...

Amúgy pedig a hálapénzt adó is büntethető!

2022. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
Két gyerekünk született úgy, hogy: 1. nem volt fogadott orvosunk, 2. az ügyeletes kórház ügyeletes orvosának egy fillér hálapénzt nem fizettünk. Elvből. Semmilyen negatív élmény nem ért bennünket, a gyerekek okosak, szépek, erősek.
2022. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

[link]


Csak a hitetlenkedők kedvéért... PONTOSAN ebben a kórházban műtöttek. Akik beszólogattak most szégyellhetik magukat...

2022. okt. 18. 02:04
 25/37 anonim ***** válasza:
62%
Én elhiszem neked, sőt: tudom, hogy most is így van. De a betegek (páciensek) is hibásak ezért. Ne adj hálapénzt. Az orvos a munkáját végzi.
2022. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
24: senkinek nem kell szégyellnie magát, csak annak aki általánosít.
2022. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#26: Általánosított az is, aki szerint az összes eü dolgozó becsületes és a kérdező a hülye. Csak gondoltam, szólok.
2022. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
48%

"Az RTL Híradó úgy tudja, a gyanúsításban szereplő hálapénzek átlagos összege nem éri el az ötezer forintot."



Bakker, zsebpénznek is vékony.... :DDD

2022. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
#28: Valakinek az az összeg is sokat számít és elég gáz, hogy valaki nem eszik 3 napig, hogy az orvosnak adhasson pár ezret, az pedig örömmel elfogadja és vesz rajta kb 2x kávét a kedvenc kávézójában minden lelkifurdalás nélkül.
2022. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
#29 de vesztegetésnek édes kevés. Nyilván ezt az is tudja aki adja, tehát gyanítható hogy nem azért adta mert azt gondolta majd attól az 5 ezertol bármi más lesz. Hanem azért mert tényleg hálás volt, de többet nem tudott adni viszont mégis akart valamit. Ebben az esetben meg de, igenis igya meg nyugodt szívvel azt a kávét.
2022. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!