Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak én nem tudtam, hogy...

Csak én nem tudtam, hogy ennyire alap a hálapénz?

Figyelt kérdés
Úgy bántak velem, mint a kutyával, a többiek fizettek, őket meg, mint valami hercegnő úgy kezelték.
2022. okt. 7. 10:51
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Aki azt gondolja, hogy 2-3 ezer forintot kaptak egy-egy műtétért, annak mondom, hogy a videóban szereplő címletek 10-20 ezer forintosok voltak, tehát voltak, akik 20 ezret is adtak. Emellett 73 db boríték már eleve üres volt. Szóval 27* 3000= 81 ezer forint, az az fejenként 50-100 ezret adott egy egy beteg.
2022. okt. 18. 21:35
 32/37 anonim ***** válasza:
83%
#30: Egy csomag kávét adni legális, az árát adni viszont nem. Kávét elfogadni oké, pénzt meg nem. Ez kellene, hogy eljusson a fejekbe.
2022. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27: áruld már el hol olvastál ilyet?
2022. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

33


hol? Mondjuk végig azt kellett olvasgatnom, hogy kiállhatatlan, szar, bunkó alak vagyok, aki elvárja, hogy a pénzért cserébe kinyalják a seggét. De szerencsére mások is megtapaszhatták az eü dolgozók határtalan kedvességét a kórházban, akik helyettem is feljelentést tettek.

2022. okt. 18. 22:52
 35/37 anonim ***** válasza:

#33:

Lapozz vissza, olvasd el újra. Elég sok komment szólt erről és a kérdező is azt értette belőlük, amit én.

2022. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
44%
Én a két szülésem után adtam pénzt az orvosomnak (de akkor még nem volt tilos), ezen kívül soha, senkinek. Ajándékot most adtam egy orvosomnak, akihez nem fogok többet menni. Gyakorlatilag értéktelen ajándék (talán volt vagy 500 forint).
2022. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
76%

Volt ott 3 nagyobb cimlet de az nem biztos hogy ebből az esetből van, lehet hogy az csak illusztráció volt, mivel azt mondják az átlagos összeg nem érte el az 5 ezer forintot.


Kérlek ne mondjatok hogy olyan hülyék vagytok hogy azt hiszitek 5 ezer forinttal meg lehet vesztegetni valakit.

Még egy ápoló sem, nemhogy egy milliókat kereső orvost.

És a riportban az is szerepel hogy volt olyan boríték amire rá volt írva a beteg neve és hogy köszönettel.

Ilyen formában utólag szokás adni..


Persze tudom hogy a törvény azt is bunteti de akkor remélem fwlkeresik azt a beteget is akinek a neve ott szerepel. Merthogy adni is bűncselekmény.

És pontosan a betegek miatt létezik a halapenz.

Mert mikor az ember nem akarja elfogadni akkor is erőszakosan beletuszkoljak a zsebedbe.

Ez sajnos rendszeres saját tapasztalat.

Hát a fszert kell nekem hadakoznom azért hogy ne kovessek el mások miatt bűncselekményt.

Ja tudom, biztos azért mert anélkül az egyik 5 ezres nélkül egy bunkó gci lennék....

2022. okt. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!