Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak én nem tudtam, hogy...

Csak én nem tudtam, hogy ennyire alap a hálapénz?

Figyelt kérdés
Úgy bántak velem, mint a kutyával, a többiek fizettek, őket meg, mint valami hercegnő úgy kezelték.
2022. okt. 7. 10:51
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, attól még fizettek. És ugyanaz a 2 volt egésznap
2022. okt. 9. 11:35
 12/37 anonim ***** válasza:
32%
A fejedben.....
2022. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de nam baj, kisírtam magam. Legközelebb mindenképp magán. Ha esetleg valaki olvassa ezt, akkor mindenképp vegye számításba, hogy szorgosan kell fizetni, ha nem akar úgy járni, mint én, vagy ha idős meghalni...
2022. okt. 9. 11:59
 14/37 anonim ***** válasza:
40%
M3nj magánba! legalabb nem foglalod a helyet az allami kórházban. 😁
2022. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Alap, hogy magánba megyek legközelebb.
2022. okt. 9. 12:07
 16/37 anonim ***** válasza:
73%

Eü dolgozóként azt vettem észre hogy azok a betegek a leghajlamosabbak a fizetésre akik kiállhatatlanok és azt hiszik ha fizetnek nekem akkor majd kötelességem eltűrni hogy csicskáztatnak meg bunkoznak. Na hát még mit nem :D


Gyanítom te is kiallhatatlan vagy és azt hiszed pénzzel lehet megvenni az emberek kedvességét nem pedig normális viselkedéssel.

2022. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%
#16: telitalalat. 👍
2022. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
55%

16: nem olyan biztos ez, én is szoktam adni pénzt az orvosoknak mikor allamiba megyek, 1 okbol: hogy máskor is kedvesek legyenek velem és hogy jó legyen rólam a véleményük.

De ez még a halapenz eltorlese előtt volt, mostmar inkabb csokit szoktam nekik vinni


Sose voltam bunko semmilyen eu dolgozóval.

2022. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

#18 "hogy máskor is kedvesek legyenek velem"

Te komolyan azt hiszed hogy ha egy hónap vagy egy év múlva megint mész emlékezni fog rád bárki a több ezer betegből? Szerinted van az orvos/ápoló fejében egy lista hogy ez a ktsog a "nem fizetett" csoportba tartozik?

2022. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvan nem, de a legtöbb magán orvos pl akihez járok mindig emlékszik rám, ha évente megyek. Nyilván akihez akkor mentem először annak nem fogok semmit adni, de szerintem sok orvos emlékszik arra aki évek óta oda jár és mondjuk fel-1 évenként megy ellenőrzésre
2022. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!