Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak a pszichológusomna...

Mit mondjak a pszichológusomnak hogy miért szeretném abbahagyni a terápiát?

Figyelt kérdés

Nagyon nem akarok kötődni hozzá, de már elkezdődött.. eleve kötődési problémáim vannak. Ha annyit mondok, hogy szimplán abba akarom hagyni, levágja, hogy elkezdtem megszeretni..

“Barátként” nem is lenne baj, de ez más..


2023. máj. 31. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén hogy ezt érzed. Azért szakember, hogy tudja kezelni az ilyen szituációkat, nyugi.
2023. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez túl kellemetlen szituációkat szülne..
2023. jún. 1. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Én hallottam olyanról, hogy a doki felajánlotta sutyiban a páciensének, hogy bármikor találkozhatnak a lakásán. Nyilván ha felnőtt emberek, megoldják.
2023. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3.

Ott még akár le is dolgozhatta az árát.

2023. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3# Az nem lehetett jó szakember akkor, mert ez nagyon szakmaiatlan, azért ez nem így szokott történni.


De kérdező, tényleg ne érezd kellemetlenül magad a helyzet miatt, látott már ilyet a pszichológus, sőt talán még hasznodra is válhat, ha beszélsz szituációról vele, ha amúgy is (többek között) a kötődési problémáid miatt jársz hozzá.

2023. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az előző pszichológusom is felhívott a lakására. Ott hagytam abba a terápiát. Azt ki ne hagyjam, hogy akkor gyerek voltam, kicsit sem mondhattam magam felnőtt embernek.


Soha a büdös életbe nem játszanék senki munkájával. Még akkor sem ha ez szarul is esik nekem. Ráadásul ha nagyon rosszul alakulna a szitu, nem dolgozhatna többet a szakmájában.


#5

Nem a kötődési problémám miatt járok hozzá, indulatkezelési probléma miatt :D

Ha elmondanám neki, hogy kezdem megszeretni, szerintem soha többet nem is látnám. Nem miatta, magam miatt :D túl kellemetlen lenne bejárnom ezek után

2023. jún. 1. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Rajtad múlik, meddig viszed/viszitek el a dolgot. Sok ilyen "románc" alakult ki orvos és beteg között, még durvábbak is, csak ezt nem szeretik hangoztatni.
2023. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Persze, hisz emberek vagyunk

2023. jún. 2. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Hu én is pont ettől tartok, járok valakihez, és kezdem megszeretni:D az a baj, hogy túlságosan figyel rám, túlságosan megért, nagyon okos és intelligens, és ilyen személy a való életben nincs jelenleg körülöttem. Mosolyog rám, kedves, szóval teljesen olyan, mint amilyen férfira egy nő vágyik. De próbálom elhessegetni magamtól ezeket a gondolatokat:) még azért ott nem tartok, hogy szerelmes legyek belé.
2023. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmébe, törődésébe vagy "szerelmes". Ez még mindig csapda. Akkor vagy szerelmes, ha a személye érdekel.
2023. jún. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!