Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt elmondhatom a pszichológus...

Azt elmondhatom a pszichológusomnak, hogy 24 évesen egy 14 éves lánynak el kezdtem írogatni messengeren, akit csak látásból ismertem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne mondhatnád? Hallott ő már ennél cifrábbakat is, sőt!
2023. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Inkább ne.
2023. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha elmúlt 14, jogilag nem vagy büntethető, innentől kezdve csak a saját szégyenérzeted akadályozhat meg.


A kérdés maga kamu nyilván, de na.

2023. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Melyik törvény tiltja, hogy 14 év alatti lánynak írjon egy felnőtt?
2023. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Semmi nem tiltja, hogy 14. életévét betöltött lánnyal kommunikálj. Elég nagy a korkülönbség, de ehhez nekem semmi közöm.


A te dolgod, illetve a lányé-- annak szüleié-és/vagy jogilag kijelölt gondviselő/gyámé.(nekik lehet beleszólásuk)


Bármit elmondhatsz a pszichológusodnak.

Köti a titoktartás.(Kivétel ,ha bűncselekményt készül, tervez elkövetni valaki mert azt jelentenie kell/fogja.)


Gondolom nincs ilyen szándék részedről. Úgyhogy akár tanácsos is lehet közölni a szakemberrel, az ilyen dolgot. Jobban tud segíteni a problémáid megoldásában, ha minél több információt közölsz vele.

2023. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, persze, ott önmagában bűncselekmény nem történik, csak egy lépés hozzá, hogy az legyen, természetesen így értettem.
2023. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen , mert kiforratlan torz sérült arcok akik tinikkel ismerkednek pont .
jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki beszél egy kislánnyal az nem jelent semmit ha nincsenek rossz szándékai akkor nincs semmi
ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!