Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyre nagyobb veszélyt jelent...

Egyre nagyobb veszélyt jelent a koronavírus ismételten ránk. Felvetted már idén az utolsó hónapokban az újabb adag védőoltást, vagy jövőre tervezed?

Figyelt kérdés

Németországban már a zárt események és főleg a tömegek kerülésére, maszkviselésre és ismételt oltásra szólított fel az egészségügyi miniszter, olyan a koronavírus-helyzet.


[link]



dec. 30. 09:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Sajnos a környezetemben többen voltak kovidosak.

Az egyikük majdnem meg is halt ( két hete). Ráadásul úgy hogy azt hitték már túl van rajta.

Jön ( vagy már jött) valami új oltás ami erre a mutánsra jó.

Együtt van a megfázásos vírussal.

Szerintem mellékhatás ide vagy oda, aki autoimmun beteg, vagy olyan helyen dolgozik annak lehet kellene az oltás.

Több fajtája van, meg kell pontosan kérdezni ( ha van lehetőség) kinek melyik a jó

dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Az mRNA egy tévút, kb mint az 1000 köbcentis motorok.


Primitìv garàzscégek piaci terméke, elotte 0 engedelyezett gyszer, vakcina tőluk: biontech, moderna

jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Oltásmániás ostoba birka , menj el helyettünk újra , mi naivak kárából levonva a következtetést kimaradva időt és életet nyerünk .
febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
nem oltottak be, nem dolgozom, talán ezért, de én meg nem mentem oltatni, nem tervezem
márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!