Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyre nagyobb veszélyt jelent...

Egyre nagyobb veszélyt jelent a koronavírus ismételten ránk. Felvetted már idén az utolsó hónapokban az újabb adag védőoltást, vagy jövőre tervezed?

Figyelt kérdés

Németországban már a zárt események és főleg a tömegek kerülésére, maszkviselésre és ismételt oltásra szólított fel az egészségügyi miniszter, olyan a koronavírus-helyzet.


[link]



dec. 30. 09:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

"Vitatkozhatsz a tapasztalataimmal, én éltem meg őket, nem te. Szóval linkelhetsz akármit, meg érvelhetsz, engem nem fogsz meggyőzni. "


Egy Nobel díj értékét teszed egyenlővé jelenleg a nullával. De biztos neked van igazad.


[link]

dec. 30. 11:37
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem ártana neked egy pszichológus, mert annyira megszállottja vagy annak, hogy csak neked lehet igazad, hogy az valami elképesztő. Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkinek megmagyarázd, mit élt meg, hogy bárki tapasztalatait kétségbe vond? Egy idegen ember vagy basszus, egy senki, mit gondolsz te magadról? Betegesen ragaszkodsz a saját igazadhoz, keress egy szakembert, aki kineveli belőled ezt.
dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Fuh kerdezo, vannak bajok. Nalunk senki nem oltatta be magat a csaladban, es mindenki megvan, el es virul. En ketszer kaptam el, a felesegem egyszer, nem volt tobb,mint egy natha. Oltasellenes vagyok? Nem. Ha akarta volna barki a kornyezetemben, felvette volna, en nem szoltam bele. Maszk volt rajtunk, mostuk a kezunket, stb. De en nem biztam egy olyan cuccban, amit sokmillio emberen tesztelgettek. Most sem bizom, nem fogom felvenni. Verheted magad a foldhoz, epp eleg ember van, aki nem ert veled egyet. Es van olyan, aki meg egyetert! Mindenki dont magarol. De neked nem artana valami onvizsgalat, mert el vagy kicsit tevedve.
dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt három év után sajnos már nem bízok a korrupt, bigfarma által megvett tudományban. Nem kérek semmilyen oltást.
dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyományos oltás lenne is jobb a természetes immunitás kérdező hidd el, még Karikó is azt mondta aki beteg lett megkapta a védettséget nem kell oltás. De ezzel az új típusú mrns platformmal bődületes sok az oltási sérülés.

[link]

dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legfélelmetesebb az oltásban, hogy olyanok hisznek benne fanatikusan, mint a kérdező.
dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Az összes oltásellenes választ 0 százalékban hasznosra értékelem. A kamupártos gyógyszerész Gődény György koronavírussal kapcsolatos írásairól már évekkel ezelőtt kiderült, hogy teljesen alaptalanok.

Itt a forrás, aki nem hiszi el nekem: [link]


"Egészségügyi szakmai körökben számos kritika éri a SARS-CoV-2 vírus és az általa okozott világjárvány súlyosságát kétségbe vonó nézetei miatt, melyeket YouTube-os videócsatornáján és a közösségi médiában hirdet. Bár rendre hivatkozik gyógyszerész szakmájára, az általa képviselt gondolatok ellentétben állnak a Magyar Gyógyszerész Kamara által képviselt állásponttal és a tudományos konszenzussal is, mivel tagadja a járvány komolyságát és a maszkviselés vírus elleni védekezésben való hatékonyságát. Ezzel szemben több tudományos kutatás is azt az álláspontot erősíti, hogy a maszkviselés segíthet csökkenteni a koronavírusos esetek számát."


Két év felfüggesztett börtönt kapott megérdemelten a tevékenységéért:

"2020. december 11-én gyanúsítottként hallgatták ki rémhírterjesztés gyanúja miatt, mert egy Facebook-posztban utalást tett arra, hogy a koronavírus elleni vakcinák halálosak. 2021. szeptember 21-én a Nyíregyházi Járásbíróság elítélte, egy év, két évre felfüggesztett börtönbüntetést kapott."

dec. 30. 23:02
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Most karácsonykor voltam beteg. A doki még csak le sem tesztelt. Ennyire izgatja a covid a dokikat jelenleg.
dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 scamdemic ***** válasza:
100%
Kérdező, mennyit perkál neked a gyógyszermaffia, hogy itt reklámozd az oltásnak álcázott génmódosító koktélt?
dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel szemben több tudományos kutatás is azt az álláspontot erősíti, hogy a maszkviselés segíthet csökkenteni a koronavírusos esetek számát."


Le vagy maradva ahogy a wikipedia is, amit forrásként jelölni több mint nevetség!?? Egy silány propaganda oldallá lett még Larry Sanger társalapító szerint is, de mindegy. Azt már nem szeretik beszerkeszteni mikor kiderül, hogy gödénynek kb mindenben igaza lett és ezt azóta peer reviewed tanulmányok bizonyítják, mint például a legkiterjedtebb vizsgálat, a cochrane tanulmány a maszkviselés totális hatástalanságát a n95 maszkokat is beleértve!

Ami pedig a tudományos konszenzus frázist illeti. Nagyon szomorú, hogy lehetséges konszenzusnak nevezni azt mikor a tudomány finanszírozott képviselői telerikoltozhatják a nyilvánosságot a mainstream állásponttal és eközben tömegesen cenzúráznak minden olyan tudóst aki ezzel vitába szeretne szállni. Ez nem lehet konszenzus, ez alapvetően lehetlen, ez propaganda és cenzúra!

dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!