Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvosi vizsgálatok...

Milyen orvosi vizsgálatok vannak amikor valaki középsikolába megy? És mindenkinek aki középsuliba megy annak miután felvették még iskola kezdés előtt, május és nyár folyamán el kell mennie orvosi vizsgálatra? Lennt a többi

Figyelt kérdés

Szóval ez nem alkalmassági vizsgálat,hanem felvételi után,amikor megkapjuk hogy hova vettek fel,akkor utána kell elmenni orvosi vizsgálatra,a többiektől hallottam.Én meglepődtem amikor mondták hogy vannak orvosi vizsgálatok,meg anyu is mert a tesómnál nem voltak.


Szóval ott mit nézek,milyen vizsgálatok vannak?

Meg mindenhol vannak felvétel után orvosi vizsgálatok?,mert a bátyám,igaz 8 évvel idősebb de ő simán ment középsuliba és nem volt semmilyen vizsgálat sem.Csak már miután elsős lett.

Szóval mindenhol felvételi után vannak vizsgálatok és mik azok és mióta vannak ezek?


2011. ápr. 17. 18:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendes általánosba jártam,bár mindenki magából indul ki, és tudod annyi szarul tanultam valószínűleg,hogy ezért közgázba vettek fel.A tököm meg tiszta,mosakszom rendesen,tudod valaki már 2 évesen megtanulja a tisztálkodás fonotosságát,csak majd én eldöntöm ha meg akarom nézetni,meg azt is milyen orvossal.Ha valami nem tetszik nem leszek olyan birka hogy nem merek megmukkani,és csak mert a többi se mer megszólalni sorba állok és olyat hagyok ami nem kötelező és ami nem tetszik.Taperásztatni meg nem fogom hagyni magam,majd ha én akarom elmegyek dokihoz,meg megnézem kihez megyek.Elég kisegítős az is aki nem mer megszólalni,ha valami nem tetszik,aztán bármit csinálhatnak vele,meg valaki nem is vizsgál,csak elővetetti.Annyi hogy kiállok a véleményem mellett és nem állok be a sorba:a vizsgálat nemifejlettség néven fut mindenhol,elég érdekes hogy ha a lányokra is vonatkozik még sincs náluk,innentől kedzve meg akkor nincs miről dumálni.Tudtommal valójában ez urólogus feladata lenne,másik ok,ahogy fül-orr-gégész előtt sem veszem elő.Birka az is aki csak azért hagyja,mert valójában nem akarja aztán nem mer szólni,csak kummog.
2011. máj. 1. 15:39
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt meg elárulhatom hogy jó páran nem akarják megmutatni általánosságban,csak azt gondolják egy valami kötelező azért mennek bele,vagy mert meg se mernek mukkani,legalább én kiállók magamért,munkahelyen sem mutatják meg az orvosnak,az is csak egy sima doki szóval miről dumálunk,kíváncsi lennék ha melóhelyen akarnák ezt milyen reakciók lennének,nem hinném repesnének az örömtől.A lányok meg a melltartót sem akarják levenni ha tudni akarod elég nagy százalékban.Mindenki maga dönti el ki előtt veszi elő ,orvos és orvos között is baromi nagy a különbség(van fogorvos,szemorvos,a saját körzetim nem lessi a tököm,van erre is szakorvos ha kell.Azért mert orvos valaki még nem veszem elő,sok féle orvos van,más-másra szakosodva.
2011. máj. 1. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!